May 29, 2024
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 20-26 SEPTEMBRIE 2021

              

               FOTBAL:

              Prof.Croitoru Nicolae

  Campionatul Naţional U19,  22 septembrie 2021 Ploieşti

               CSM Ploieşti-  C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                        0-6(0-3)

                   Au marcat:Terec, Cristea, Stoican, Tolea 2 g., 1 autogol..       

        Campionatul Naţional U19,  26 septembrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte-AFC Chindia Târgovişte                                                                 3-2(0-0)

Au marcat:Petre, Ene 2 goluri.   

             Prof.Toboşaru Cosmin

  Campionatul Naţional U17, 22 septembrie 2021 Ploieşti

               CSM Ploieşti-  C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                        0-3(0-1)

Au marcat:Ţînţar 2 golur, Cristea A. 1 gol.                                                                          

          Campionatul Naţional U17, 26 septembrie 2021 Târgovişte

              C.S.Ş.Târgovişte-AFC Chindia Târgovişte                                                                  2-2(0-1)

Au marcat:Ţînţa , Pătulea

  Campionatul Judeţean U15, 25 septembrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte- CSM Flacăra Moreni                                                                                          3-1(1-0)

                  Au marcat:Băigianu Damian 2 golur, Crăciun 1 gol..                 

              Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

  Campionatul Naţional Liga I  fotbal feminin, 26 septembrie 2021 Târgu- Mureş

Ladyes Târgu- Mureş – C.S.Ş.Târgovişte                                                                6-0(2-0)

 

 

              HANDBAL:

              Prof.Apostol Adrian

  Campionatul Naţional Junioare I feminin, 25 septembrie 2021, Târgovişte

                   C.S.Ş.Târgovişte- CSS 6 Bucureşti                                                                                                                                                                                                                                       43-28(22-14)

                Prof.Timpuriu Marian

    Campionatul Naţional Juniori III, 26 septembrie 2021                            

               C.S.Ş.Târgovişte- CSM Bucureşti                                                                                                     29-40(20-27)

 

Program 27 SEPTEMBRIE-03 OCTOMBRIE 2021

             

              FOTBAL:

              Prof.Croitoru Nicolae

        Campionatul Naţional U19 , 02 octombrie 2021 Nucet, ora 12,00

GSA Nucet- C.S.Ş.Târgovişte

             Prof.Toboşaru Cosmin

        Campionatul Naţional U17, 02 octombrie 2021 Nucet, ora 14,00

GSA Nucet- C.S.Ş.Târgovişte

  Campionatul Judeţean U15, 30 septembrie 2021, Puntea de Greci, ora 17,00

               Petrolul Hulubeşti-C.S.Ş.Târgovişte

              Prof.Prisăcaru Eduard

        Campionatul Naţional U13, 02 octombrie 2021 Fieni, ora 11,00

CSM Fieni- C.S.Ş.Târgovişte

        Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

        Campionatul Naţional Liga I fotbal feminin, 03 octombrie 2021 Complex Turistic

        de Nataţie  Târgovişte, ora 10,00

C.S.Ş.Târgovişte- Olimpia Cluj-Napoca

                HANDBAL:

                 Prof.Timpuriu Marian

       Campionatul Naţional Juniori III, 03 octombrie 2021

               CSS 3 Steaua- C.S.Ş.Târgovişte

             Prof.Manea Otilia

       Campionatul Naţional Juniori II, 02 octombrie 2021 Târgovişte

                C.S.Ş.Târgovişte- CSO Mizil

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1