January 25, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 04-10 OCTOMBRIE 2021

BASCHET:

Prof.Alexandru Daniel Alexandru

  Campionatul Naţional U16 feminin,  09 -10 octombrie 2021 Târgovişte 

                   C.S.Ş.-CSM Târgovişte- CSM Ploieşti                                        22- 66

CSS Craiova- C.S.Ş.-CSM Târgovişte                    53- 33      

FOTBAL:

Prof.Croitoru Nicolae

  Campionatul Naţional U19,  10 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte – ACS Petrosport Ploieşti                   4-1(0-0)

                    Au marcat:Petre, Ene, Stoican, Vintilescu .           

        Prof.Toboşaru Cosmin

  Campionatul Naţional U17, 10 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Petrosport Ploieşti            3-2(2-1).       

                   Au marcat:Ţînţar Al., Băicoianu D .,Pătulea.                                                                     

          Campionatul Judeţean U15, 09 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- Pheonix Târgovişte.                                          8-0(6-0)

                   Au marcatŢînţar 3 g., Băicoianu D. 2 g., Staicu 1 g., Petre 2 g.

                 Echipa CSS Târgovişte s-a calificat la Liga Elitelor U!5.

Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

  Campionatul Naţional Liga I feminin, 10 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- U Galaţi                                                                          1-4(0-0)

                    A marcat:Istrate Florentina.

 

 

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion şi Pîrvu Sorina

  Campionatul Naţional Cadete Etapa I, 10 octombrie 2021 Voluntari

CSO Voluntari- C.S.Ş.Târgovişte                         0-3(21-25;11-25;18-25)

LUPTE:

Prof.Filip Georgiana şi Filip Marian

  Campionatul Naţional de Juniori Mici  U11 şi U13, 07-10 octombrie 2021 Târgu- Mureş

  • Girescu Alexandra –  loc I medalie de aur, categ.30 kg. -U13
  • Maghiran Narcis                             – loc I medalie de aur categ.60 kg.-  U13
  • Cudric Dario – loc III medalie de bronz categ.30 kg. -U 13

 

 

Program 11-17 OCTOMBRIE 2021

BASCHET:

Prof.Tănase Cătălin

  Campionatul Naţional-  Turneu U18, 16-17 octombrie 2021 Sală C.S.Ş.Târgovişte

              Prof.Trandafirescu Gabriela

  Campionatul Naţional- Turneu U14 masculin, 16 octombrie 2021

FOTBAL:

Prof.Croitoru Nicolae

        Campionatul Naţional U19 , 13 octombrie 2021 Târgovişte, ora 12,00

C.S.Ş.Târgovişte- ACS SR Municipal Braşov

Campionatul Naţional U19, 16 octombrie 2021 Făgăraş, ora 14,00

CSM Făgăraş- C.S.Ş.Târgovişte

             Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 13 octombrie 2021 Târgovişte, ora 14,00

C.S.Ş.Târgovişte- ACS SR Municipal Braşov

Campionatul Naţional U17, 16 octombrie 2021 Făgăraş, ora 14,00

CSM Făgăraş-  C.S.Ş.Târgovişte                                   

  Campionatul Judeţean U15, 12 octombrie 2021 Târgovişte, ora 13,00

C.S.Ş.Târgovişte- AFC Chindia                                        

              Prof.Prisăcaru Eduard

Campionatul Naţional U13, 16 octombrie 2021 Târgovişte, Stadion Petrolul Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- Kinder 1 Târgovişte

        Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

        Campionatul Naţional  U 17, 17 octombrie 2021 Târgovişte, ora 13,00

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Buzău

                HANDBAL:

 Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori III, 14 octombrie 2021 Sala Răzvad, ora 16,00

C.S.Ş.Târgovişte- CS Tricolorul Breaza

          Prof.Apostol Adrian

  Campionatul Naţional Junioare I, 16 octombrie 2021 Bucureşti

CSS Nr.2 Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte

                JUDO:

 Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

Campionatul Naţional U14 Copii , 15-17 octombrie 2021 Braşov

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1