May 16, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște!

Rezultate 03-09 MAI 2021

BASCHET:

             Prof.Alexandru Daniel

       Campionatul Naţional U15, Turneu Semifinal 08-09.05.2021 Piteşti

CSŞ-CSM Târgovişte- ACS Kids Tâmpa Braşov           34-24

CSŞ-CSM Târgovişte- CS Olimpia Bucureşti                 24-51

ACS Primo Megaball Piteşti- CSŞ-CSM Târgovişte       49-27

                FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 09.05.2021, Şotânga ora 11,00

C.S.Ş.Târgovişte- Navobi Iaşi                                          6-1(4-0)

             Prof.Toboşaru Cosmin 

       Campionatul Naţional U17, 09.05.2021 Bucureşti -Ghencea

C.S.A.Steaua Bucureşti-C.S.Ş.Târgovişte                                       6-2(4-0)

A marcat:Iancu Andrei 2 goluri 

             Prof.Croitoru Nicolae 

       Campionatul Naţional U19, 09.05.2021 Bucureşti-Ghencea

C.S.A.Steaua Bucureşti-C.S.Ş.Târgovişte                                       4-1(3-1)

A marcat:Petre Alexandru

LUPTE:

Prof.Filip Georgiana şi Cornea Cornel

Campionatul Naţional U15 Finală, 06-09.05.2021 Târgu-Mureş

  • Girescu Alexandra – loc I medalie de aur categ.30kg.
  • Dinu Alexandru        – loc V categ.41 kg.
  • Maghiran Narcis                      – loc V categ.57 kg.
  • Tatomir Laris – loc VII categ.85 kg.
  • Vlad Andrei – loc VII categ.62 kg.

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Speranţe-Turneul I, 08.05.2021 Câmpulung- Muscel

C.S.Ş.Târgovişte- CS Dacia Mioveni                              3-0(25-11;25-16;25-20)

C.S.Ş.Târgovişte- CS Muscel-Câmpulung                      3-0(25-2;25-9;25-17)

JUDO:

Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

Campionatul Naţional de Tineret U23, 06-09.05.2021 Poiana- Braşov

  • Moga Andrei – abandon în turul I –accidentat

 

 

Program 10-16 MAI 2021

BASCHET:

             Prof.Tănase Cătălin

       Campionatul Naţional, Turneu U20 feminin, 13-14 mai 2021 Târgovişte

CSS Alexandria -C.S.Ş.- CSM Târgovişte

C.S.Ş.-CSM Târgovişte – CSU Braşov

ACS Champions Bucureşti-C.S.Ş.- CSM Târgovişte

FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 12.05.2021 Iaşi

C.S.Ş.Târgovişte- Navobi Iaşi

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 19.05.2021 Odorheiul- Secuiesc

C.S.Ş.Târgovişte- Vasas Femina Odorheiul- Secuiesc

             Prof.Toboşaru Cosmin 

       Campionatul Naţional U17, 16.05.2021 Târgovişte ora 14,00

C.S.Ş.Târgovişte -AFC Progresul 1944 Spartac                                            

             Prof.Croitoru Nicolae 

       Campionatul Naţional U19, 16.05.2021 Târgovişte ora 12,00

C.S.Ş.Târgovişte-AFC Progresul 1944 Spartac

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Cadete-Turneul Semifinal, 14-16.05.2021 Târgovişte

 

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1