December 10, 2023
News Ticker

Liga 1 – Chindia Târgoviște! Bilete virtuale pentru partidele cu Universitatea Craiova!

Clubul nostru pune în vânzare bilete virtuale pentru jocurile cu Universitatea Craiova (Liga I, etapa a 25-a, sâmbătă 27 februarie ora 20.00 și Cupa României – sferturi, marți 2 martie ora 20.30). Numărul de bilete virtuale cumpărate de un suporter este nelimitat, prețul unui bilet fiind de 5 lei.

Începând cu etapa din week-end a Ligii I, meciurile echipei noastre de pe teren propriu vor avea loc la Buzău, pe stadionul Gloria.

Cu speranța că în curând suporterii vor fi din nou alături de noi, pentru cei care vor și țin să sustină echipa noastră chiar dacă porțile stadioanelor rămân deocamdată închise, biletele pot fi achiziționate accesând acest link: Bilete AFC CHINDIA TARGOVISTE – CSU CRAIOVA (myticket.ro)

Vă mulțumim pentru sprjin!

Sursa- afcchindiatargoviste.ro

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1