December 9, 2019
News Ticker

Află rezultatele și competițiile sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 11-17 NOIEMBRIE 2019                                                                  

BASCHET:

      – Prof.Păun Andreea

Campionatul Naţional„U18” 16-17 noiembrie 2019 Baia-Mare

       C.S.Ş Târgovişte- ACS LukyDragons Tg.Mureş                     78-52

LPS Cetate Deva-  C.S.Ş Târgovişte                                                       61-98

C.S.Ş Târgovişte- Wildcats Baia-Mare                            87-61

– Prof.Alexandru Daniel                                                                                                                                                                     

Camionatul Naţional”U14”Feminin, 17 noiembrie 2019 Târgovişte

CSM Moineşti- C.S.Ş.- CSM Târgovişte-                      50-40

C.S.Ş.-CSM Târgovişte- CSM VSK C Miercurea Ciuc  33-32

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I feminin, 17 noiembrie 2019 Alexandria

        U Alexandria- C.S.Ş.Târgovişte                                                             1-2(0-2)

Au marcat:Soimu Maria , Moraru Camelia.

 – Prof.Croitoru Nicolae    

Campionatul Naţional „U19”,16 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- ACS Campionii FC Argeş                         5-0(2-0)

Au marcat:Diculescu 2g., Marcu 3g.

– Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 16 noiembrie 2019, Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- ACS Campionii FC Argeş                                  0-3(0-0)

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 17 noiembrie 2019 Târgovişte                                                                                                                                                                                                           

C.S.Ş Târgovişte-Petrolul Ploieşti                                0-3(0-3)

Campionatul Judeţean„U13”, 17 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- Kinder 2 Târgovişte                         5-0(4-0)

A marcat:Bănică 1g., Cristea 2g., Stan 2g.

HANDBAL:

  • Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 17 noiembrie 2019 Răzvad

C.S.Ş.Târgovişte- Tricolorul Breaza                                 42-39(22-18)

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 16 noiembrie 2019 Târgovişte   

        C.S.Ş.Târgovişte- CS Activ Plopeni                                                                                                         35-32(18-16)

LUPTE:

  • Filip Georgiana

Cupa României de Seniori, 15-17 noiembrie  2019 Sfântu- Gheorghe

  • Ionescu Simona                                                                                            – loc III medalie de bronz, categ.53 kg

VOLEI:

               -Prof.Atanasiu Ion                           

Campionatul Naţional Cadete, Etapa a IV-a, 17 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Mircea Eliade Bucureşti                3-0(25-12;25-15;25-11).

 

Program 18-24 NOIEMBRIE 2019

 

BASCHET:

       Prof.Tănase Cătălin

Campionatul Naţional„U16” Turneul 4, 23-24 noiembrie 2019 Ploieşti

     Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional„U13” Turneul 4, 23-24  noiembrie 2019 Târgovişte

FOTBAL:

     – Prof.Tătăranu Mihăiţă                                                                                                                                                                  

Liga I Tineret Speranţe, 22 noiembrie 2019  Şotânga, ora 11,00

C.S.Ş Târgovişte-Luceafărul Filiaşi

Liga I Feminin, 24 noiembrie 2019  Galaţi, ora 11,00

„U„Galaţi- C.S.Ş Târgovişte

    –  Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 23 noiembrie 2019 Câmpulung, ora 12,00

        CN „Dinicu Golescu” Câmpulung- C.S.Ş Târgovişte

–  Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 23 noiembrie 2019 Câmpulung, ora 14,00

CN” Dinicu Golescu” Câmpulung – C.S.Ş Târgovişte                                                                                              – Prof.Marian Valentin     

Campionatul Judeţean „U13”, 22 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-Kinder 1 Târgovişte

Campionatul Naţional „U16”, 23 noiembrie 2019 Miercurea-Ciuc

AFR Csikszereda Miercurea-Ciuc – C.S.Ş.Târgovişte                             .

 

HANDBAL;

        – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 24 noiembrie 2019 Mizil

      CSO Mizil- C.S.Ş Târgovişte

VOLEI:

               -Prof.Atanasiu Ion                           

Campionatul Naţional Minivolei- Turneul II, 22-23 nov.2019 Râmnicu-Sărat

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.