December 15, 2017

Află programul și rezultatele înregistrate de sportivii de la CSS Târgoviște

REZULTATE

BASCHET:

-Prof.Păun Andreea

Campionat Naţional U14 masculin, 19 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-CSO Voluntari                           66-49

Marcatoare: Baila 20p., Bondila 13p., Pop 8p., Virjoghe 7p., Bolovan 6p., Coman 6p., Arabagiu 2p., Durla 2p., Nedelcu 2p.

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 19 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- Phoenix Târgovişte     100-22(32-7;30-6;24-2;14-7)

Marcatoare: Tănase 20p., Anastasescu 18p, Capanu 12p, Vîrjoghe 12p, Vasilache 9p, Dumitru 8p, Iancu 6p, Ghiţă 6p, Stan 4p, Miloiu 3p, Serban 2p.

Prof.Trandafirescu Gabriela              

Campionat Naţional U16 masculin, 20 noiembrie 2016 Ploieşti

C.S. Sevlar Ploieşti-C.S.Ş.Târgovişte                     41-95(6-28;10-28;8-21;17-18)

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional Juniori A, 20 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-Metalul Reşiţa                            1-2(0-1)

A marcat:Voinea 1g.

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional Juniori B, 20 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- Metalul Reşiţa                           5-1(2-1)

Au marcat: Tolea 2g., Nicolae 2g., Tudor 1g..

Campionatul Judeţean Juniori C, 20 noiembrie 2016 Moreni

CSM Flacara Moreni-C.S.Ş Târgovişte                 2-0(0-0)

Campionatul Judeţean Juniori D, 19 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-C.S.Petrolul II Târgovişte          7-0(2-0)

Au marcat:Pădurariu 2g., Petre 1g., Cristea 4g..

-Prof.Marian Valentin                         

Campionatul Judeţean Juniori E, 19 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş. Târgovişte-Kinder 2Târgovişte                    2-1(1-1)

A marcat: Raducanu 2g.

VOLEI:

-Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Speranţe-Turneul II, 19 noiembrie 2016 Râmnicu-Vâlcea.

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.M.Ploieşti                           3-0(25-14;25-12;25-13)

C.S.Ş.Târgovişte- CNMB Râmnicu-Vâlcea          3-0(25-9;25-11;25-10)

Echipa s-a calificat la Turneul Semifinal.

 

PROGRAM

BASCHET:

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 26 noiembrie 2016 Sfântu-Gheorghe

 C.S.Ş. Sfântu-Gheorghe – C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte

-Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U16 feminin, 27 noiembrie 2016 Alexandria

C.S.S.Alexandria-C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte

Prof.Trandafirescu Gabriela                                                                                     

Campionat Naţional U16 masculin, 27 noiembrie 2016 Târgovişte

C.S.Ş. Târgovişte – ABC T΄Pack Ploieşti

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional Juniori A, 27 noiembrie 2016 Bucureşti

Juventus Bucureşti -C.S.Ş Târgovişte

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional Juniori B, 27noiembrie 2016 Bucureşti

C.S.Dinamo Bucureşti -C.S.Ş Târgovişte

Campionatul Judeţean Juniori D, 26 noiembrie 2016 Târgovişte

CS Kinder 2 Târgoviste-C.S.Ş.Târgovişte

HANDBAL:

-Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori III-25-27 noiembrie 2016 Ploieşti

LUPTE:

-Prof.Cornea Cornel

Cupa României Cadeţi,  24-25 noiembrie 2016 Târgovişte

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Minivolei, Turneul II- 26-27 noiembrie 2016 Mioveni.

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

UA-109162589-1