August 14, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 22-28 NOIEMBRIE 2021

BASCHET:

              Prof.Tănase Cătălin

     Campionatul Naţional U18 masculin, 27-28 noiembrie 2021 Târgovişte

CSŞ Târgovişte- CSS Craiova                                          107-43(25-12;27-13;26-8;29-10)

CSŞ A Târgovişte-ACS Pro Basketball Group Bucureşti              102-49(17-14;27-18;29-10;29-7)

ACS Baschet Team Giurgiu- CSŞ A Târgovişte                                             68-92(18-28;21-20;21-17;8-27)                    Echipa se află pe primul loc în grupă

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional U14 masculin, 27-28 noiembrie 2021 Târgovişte

ACS Laguna Bucureşti-CSŞ Târgovişte                                                                        27-74(5-21;7-14;8-21;7-18)

CSŞ Târgovişte-ABC Play Bucureşti                                        80-29(18-10;19-3;18-5;25-11)

CSŞ Târgovişte-ABC Leii-1Bucureşti                                      40-111(12-29;2-30;17-18;9-34)

             Prof.Păun Andreea

     Campionatul Naţional U18 masculin, 27-28 noiembrie 2021 Bucureşti

CSŞ B Târgovişte-CSA Steaua                                                                                                       43-85

CSS Alexandria- CSŞ B Târgovişte                                                                                 53-104

ACS IB Craiova- CSŞ B Târgovişte                                             85-67

FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă/ Toboşaru Cosmin

     Campionatul Naţional U19 , 28 noiembrie 2021, Târgovişte, ora 12,00

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Petrosport Ploieşti                                                   5-3(1-2)

Au marcat;Stoican, Vintilescu, Terec, Cristea, Stan.D.

Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 28 noiembrie 2021, Târgovişte, ora 14,00

C.S.Ş.Târgovişte- GSA Nucet                                                                                       2-1(1-1)

Au marcat;Stan.E., Iancu.

Liga Elitelor U15, 28 noiembrie 2021, Piteşti, ora 10,00

FC Argeş- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                            3-0(0-0)

                   Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

     Campionatul Naţional U17, 27 noiembrie 2021 Bucureşti

Dinamo Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                                                                            8-2(4-1)

                HANDBAL:

 Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori III, 28 noiembrie 2021 Sala Răzvad

C.S.Ş.Târgovişte- CS Concordia Chiajna                                                                                                                                                                            50-20(33-14)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

  Program 29 NOIEMBRIE-05 DECEMBRIE 2021

 

FOTBAL:                                

           Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

      Liga 1 Fotbal feminin 04-05 decembrie 2021 Baia-Mare

ACS Fotbal Feminin Baia-Mare- C.S.Ş.Târgovişte                                                 .

            HANDBAL:

          Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori III, 05 decembrie 2021 Bucureşti

CSM Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte

          Prof.Manea Otilia

Campionatul Naţional Juniori II , 04 decembrie 2021 Focşani

CSM Focşani 2007 –  C.S.Ş.Târgovişte

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion şi Pîrvu Sorina

Campionatul Naţional Cadete, 05 decembrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişt-     ACS Ex.4 Bucureşti

 
Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1