September 28, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 18-24 OCTOMBRIE 2021

           FOTBAL:

              Prof.Tătăranu Mihăiţă

  Campionatul Naţional U19, 24 octombrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte – CSS Braşovia                                           7-1(3-1)

                Au marcat:Tolga 3 p., , Tănase, Petre, Terec, Stan.

                Prof.Toboşaru Cosmin

  Campionatul Naţional U17, 24 octombrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte-  CSS Braşovia                                                                                   6-6(3-1)

 Au marcat:Pătulea 2 g.,Cristea, Ţecu,  Iancu, Grigore..                                                                

       Liga Elitelor U15, 24 octombrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte- AFS Campionii FC Argeş                                                  3-4(3-2)

                Au marcat:Băicoianu S, Băicoianu D, Ţînţar Al.

              Prof.Prisăcaru Eduard

       Campionatul Naţional U13, 23 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- AS FC Pucioasa                                                                                 2-0(0-0)

VOLEI:

             Prof.Atanasiu Ion şi Pîrvu Sorina

  Campionatul Naţional Cadete, Etapa a II-a,  24 octombrie 2021 Bucureşti

CSS Nr.5 Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                                                                  0-3(21-25;23-25;16-25)

         HANDBAL:

             Prof.Apostol Adrian

         Campionatul Naţional Junioare I,  23 octombrie 2021 Târgoviste 

CSS Tgv- GSI P.Moreni                                                                                                             42-25(19-12)

          

Program 25-31 OCTOMBRIE 2021

               BASCHET:

              Prof.Alexandru Daniel 

      Campionatul Naţional U16 feminin,  30 octombrie 2021 Craiova

C.S.Ş.-CSM Târgovişte- CSM Craiova

CSM Ploieşti- C.S.Ş.-CSM Târgovişte

               FOTBAL:

              Prof.Tătăranu Mihăiţă/ Toboşaru Cosmin

       Campionatul Naţional U19, 30 octombrie 2021, ora 12,00, Ploieşti-Brazi 

               ACS Petrolul 52 – C.S.Ş.Târgovişte

                Prof.Toboşaru Cosmin

        Campionatul Naţional U17, 30 octombrie 2021, ora 14,00, Ploieşti- Brazi

               ACS Petrolul 52 – C.S.Ş.Târgovişte

Liga Elitelor U15, 31 octombrie 2021 , Ora 10,00, Câmpulung

              CN Dinicu Golescu Câmpulung- C.S.Ş.Târgovişte

        Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

        Campionatul Naţional  U17, 29 octombrie 2021, Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- Onix Râmnicu-Sărat

        Campionatul Naţional  Liga I feminin, 31 octombrie 2021, Reşiţa

Banat Reşiţa- C.S.Ş.Târgovişte

HANDBAL:

                   Prof.Manea Otilia

        Campionatul Naţional Juniori II, 27 octombrie 2021, Galaţi

                  CSS Galaţi- C.S.Ş.Târgovişte

           Prof.Timpuriu Marian

        Campionatul Naţional Juniori III, 28 octombrie 2021, Bucureţi       

                   TEC Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte

VOLEI:

             Prof.Atanasiu Ion şi Pîrvu Sorina

  Campionatul Naţional Speranţe-Turneul I, 30-31 octombrie 2021, Târgovişte

 

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1