September 27, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 11-17 OCTOMBRIE 2021

               BASCHET:

              Prof.Tănase Cătălin

  Campionatul Naţional-  Turneu U18 masculin, 16-17 octombrie 2021 Târgovişte

              C.S.Ş.Târgovişte A- CS Amicii Piteşti                                                            107-42(20-1;24-14;25-14;38-13)

C.S.Ş.Târgovişte A- LPS Viitorul Piteşti                                                        128-53(33-10;35-15;36-15;24-13)

C.S.Ş.Târgovişte A- CSS Târgovişte B                                                            100-45(25-11;23-9;28-10;24-15)

Echipa a avut un bilanţ de 3-0 şi s-a calificat în faza următoare.

              Prof.Trandafirescu Gabriela

  Campionatul Naţional- Turneul 1, U14 masculin, 16 -17 octombrie 2021 Bucureşti

C.S.Ş.Târgovişte- ABC Laguna Negru Bucureşti                                                          69- 38

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Play Bucureşti                                                                                         79- 35

C.S.Ş.Târgovişte- ABC Leii 1 Bucureşti                                                                     41- 89

            Prof.Păun Andreea

  Campionatul Naţional- Turneu U18 masculin, 16 octombrie 2021 Bucureşti

C.S.Ş.Târgovişte B- LPS Viitorul Piteşti                                                                                      70- 61

CS Amicii Piteşti -C.S.Ş.Târgovişte B                                                                                       41- 80

C.S.Ş.Târgovişte A- C.S.Ş.Târgovişte B                                                                                100-45

FOTBAL:

              Prof.Croitoru Nicolae

        Campionatul Naţional U19 , 13 octombrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte- ACS SR Municipal Braşov                                                13-2(6-1)

            Au marcat:Tănase, Petre 3 g., Terec, Stoican, Enache 3 g., Vintilescu 3 g..

       Campionatul Naţional U19, 16 octombrie 2021 Făgăraş

               CSM Făgăraş- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                  0-1(0-0)

                  A marcat:Zamfirache

             Prof.Toboşaru Cosmin

        Campionatul Naţional U17, 13 octombrie 2021 Târgovişte

               C.S.Ş.Târgovişte- ACS SR Municipal Braşov                                                2-1(0-0)

Au marcat:Ţecu A.,  1 autogol.

Campionatul Naţional U17, 16 octombrie 2021 Făgăraş

               CSM Făgăraş-  C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                 2-1(0-0)

A marcat:Stan E..                                                                 

Liga Elitelor U15, 12 octombrie 2021 Târgovişte

              C.S.Ş.Târgovişte- AFC Chindia                                                                                                     2-0(1-0)

                  Au marcat:Ţînţar Al., Băicoianu D .                                         

        Liga Elitelor U15, 17 octombrie 2021 Piteşti

              LPS PiteştiC.S.Ş.Târgovişte                                                                                                                1-3(1-2)

                  A marcat: Băicoianu Damian.                    

Prof.Prisăcaru Eduard

        Campionatul Naţional U13, 16 octombrie 2021 Târgovişte

Kinder 1 Târgovişte -C.S.Ş.Târgovişte                                                                                        5-2(2-2)

        Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

        Campionatul Naţional  U 17, 16 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Buzău                                                                                                               9-0(3-0)

                  Au marcat:Ungureanu Elena 2g., Bărbuceanu Andreea 1 g., Melinte G. 2g., Nicolae Mihaela 3 g., Tudor Valentina 1 g.

                HANDBAL:

                  Prof.Timpuriu Marian

        Campionatul Naţional Juniori III, 14 octombrie 2021 Sala Răzvad                            

               C.S.Ş.Târgovişte- SCO Tricolorul Breaza                                                                     39-40(25-26)

                 Prof.Apostol Adrian

  Campionatul Naţional Junioare I, 16 octombrie 2021 Bucureşti

                  CSS Nr.2 Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                                                                                               46-31(21-13)

              JUDO:

                 Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

        Campionatul Naţional U14 Copii , 15-17 octombrie 2021 Braşov               

  • Bucur Patricia                                                                                                                                      – loc III, categ. 57 kg .
  • Poradici Alexandru                                                                                                                                      – loc V categ.60 kg.
  • Banu Bianca                                                                                                                                      – loc V categ.40 kg.

 

                    LUPTE:           

Prof.Cornea Cornel

         Campionatul Naţional Individual Lupte  14-17.10.2021 Constanţa

  • Coteţ Alin                                                                                                                                         – loc V, categ.71 kg

             Prof.Filip Georgiana şi Filip Marian

         Campionatul Naţional Individual de Cadeţi  Finală 14-17.10.2021 Constanţa

  • Scripcaru Cristian                                                                                                                                         – loc II, medalie de ag.. categ.48 kg

 

 

Program 18-24 OCTOMBRIE 2021

           FOTBAL:

              Prof.Croitoru Nicolae

  Campionatul Naţional U19,  24 octombrie 2021 Târgovişte, ora 12,00

               C.S.Ş.Târgovişte – CSS Braşovia.      

                Prof.Toboşaru Cosmin

  Campionatul Naţional U17, 24 octombrie 2021 Târgovişte, ora 14,00

               C.S.Ş.Târgovişte-  CSS Braşovia.                                                                  

        Liga Elitelor U15, 24 octombrie 2021 Târgovişte, ora 10,00

               C.S.Ş.Târgovişte- ACS Campionii FC Argeş

              Prof.Prisăcaru Eduard

        Campionatul Naţional U13, 23 octombrie 2021 Stadion Complex Nataţie Târgovişte ora 17,00

C.S.Ş.Târgovişte- AS FC Pucioasa

              Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

  Campionatul Naţional Liga I feminin, 23 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- U Galaţi                                                                                     

VOLEI:

             Prof.Atanasiu Ion şi Pîrvu Sorina

  Campionatul Naţional Cadete , Etapa a II-a,  24 octombrie 2021 Bucureşti

CSS Nr.5 Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte

         HANDBAL:

             Prof.Apostol Adrian

         Campionatul Naţional Junioare I,  23 octombrie 2021 Târgoviste Sala Polivalentă

CSS Tgv- GSI P.Moreni

          

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1