February 28, 2024
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSȘ Târgoviște!

Rezultate 27 SEPTEMBRIE-03 OCTOMBRIE 2021

FOTBAL:

Prof.Croitoru Nicolae

        Campionatul Naţional U19 , 02 octombrie 2021 Nucet

GSA Nucet- C.S.Ş.Târgovişte                                                                     0-6(0-1)

                  Au marcat:Pădurariu, Răuţă, Cristea 2 g., Stoican 2g..     

             Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 02 octombrie 2021 Nucet

GSA Nucet- C.S.Ş.Târgovişte                                                                      0-2(0-1)

                  Au marcat:Băicoianu Damian , Pătulea

  Campionatul Judeţean U15, 29 septembrie 2021, Puntea de Greci

Petrolul Hulubeşti-C.S.Ş.Târgovişte                                                          0-8(0-6)

                 Au marcat:Florea, Staicu, 2 g., Petre 2g., Bucureşteanu 2 g., Oprea.          

              Prof.Prisăcaru Eduard

Campionatul Naţional U13, 02 octombrie 2021 Fieni

CSM Fieni- C.S.Ş.Târgovişte                                                                       4-1(1-0)

        Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

        Campionatul Naţional Liga I feminin, 03 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- U Olimpia Cluj-Napoca                 0-13(0-4)

                HANDBAL:

 Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori III, 03 octombrie 2021 Bucureşti

CSS 3 Steaua- C.S.Ş.Târgovişte                                                  44-42(31-25)

             Prof.Manea Otilia

Campionatul Naţional Juniori II, 02 octombrie 2021 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CSO Mizil                                                                      33-38(16-19)

Program 04-10 OCTOMBRIE 2021

               BASCHET:

                Prof.Trandafirescu Gabriela

  Campionatul Naţional U13 masculin,  09-10 octombrie 2021 Târgovişte

              Prof.Alexandru Daniel Alexandru

  Campionatul Naţional U16 feminin,  09 octombrie 2021 Târgovişte  

                   CSM Ploieşti- C.S.Ş.-CSM Târgovişte

C.S.Ş.-CSM Târgovişte-CSS Craiova          

               FOTBAL:

              Prof.Croitoru Nicolae

  Campionatul Naţional U19,  10 octombrie 2021 Târgovişte, ora 13,00

               C.S.Ş.Târgovişte – ACS Petrosport Ploieşti

                Prof.Toboşaru Cosmin

  Campionatul Naţional U17, 10 octombrie 2021 Târgovişte, ora 15,00

               C.S.Ş.Târgovişte- ACS Petrosport Ploieşti.                                                

          Campionatul Judeţean U15, 09 octombrie 2021 Târgovişte, ora 13,00

               C.S.Ş.Târgovişte- Phoenix Târgovişte.           

              Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

  Campionatul Naţional Liga I feminin, 10 octombrie 2021 Târgovişte ora 10,00

C.S.Ş.Târgovişte- U Galaţi

             VOLEI:Prof.Atanasiu Ion

  Campionatul Naţional Cadete 10 octombrie 2021 Voluntari

                   CSO VoluntariC.S.Ş.Târgovişte

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1