July 26, 2021
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 14-20 IUNIE 2021

                                                         

              LUPTE:

             Prof.Filip Georgiana

 Campionatul Naţional de Lupte pe Plajă de Juniori 4 şi U15, 16-20.06.2021 Costineşti                                                                                                                                                               

1.GIRESCU ALEXANDRA

        – lupte pe plajă J 4( 11-13 ani) categ.30- loc 1

        – aptitudini specifice U15 categ. 30 kg.- loc 1                                             

        – aptitudini specifice J4  categ. 30 kg.- loc 2

        – lupte pe plajă U15  categ.33- loc 2

2.MAGHIRAN NARCIS

        – lupte pe plajă J 4 categ.60 kg.- loc 1

        – aptitudini specifice J4 categ. 60 kg.- loc  1                                                

        – aptitudini specifice U15  categ. 62 kg.- loc 3

3.SCRIPCARU CRISTIAN

         -aptitudini specifice U15 categ. 48 kg.- loc 1

4.FILIP SOFIA

           – aptitudini specifice (9-11 ani )categ. 22 kg.- loc 2                                 

5.CHITU GABRIEL

         – aptitudini specifice J4  categ. 50 kg.- loc 5

6.MAGHIRAN ALEXANDRU

         – aptitudini specifice J4  categ. 42 kg.- loc  5

        

             Prof.Cornea Cornel

 Campionatul Naţional de Lupte pe Plajă Juniori 4 şi U15, 16-20.06.2021 Costineşti

1.VLAD ANDREI

        – lupte pe plajă U15, categ.60 kg.- loc 4

        –  aptitudini specifice , categ. 60 kg.- loc  5    

Program 21-27 IUNIE 2021

 

                ATLETISM:

             Prof.Guţoiu Nicolae, Prodan Mihai, Pătrăşcan Cornel     

       Campionatul Naţional  Copii I şi II , 25-26 iunie 2021 Bucureşti                                 

 

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1