February 23, 2024
News Ticker

Liga 1 – Chindia Târgoviște! Cu Viitorul Constanța, la Buzău (joi, Ora 20:30), (tot) fără spectatori!

AFC Chindia Târgoviște anunță că meciul de baraj cu Viitorul, programat joi 27 mai ora 20.30 la Buzău, pe stadionul “Gloria”, se va desfășura în aceleași condiții ca și precedentele disputate de echipa noastră în Liga I. Pentru că protocolul anunțat de curând în scopul revenirii fanilor pe stadioane presupune verificări amănunțite la arena sportivă din Buzău privind condițiile de acces, iar timpul pentru a organiza acest joc cu spectatori este foarte scurt, am luat decizia ca accesul publicului să fie restricționat și la meciul de joi.

Ne vom revedea în luna iulie, la primul meci oficial din Liga I din noul campionat.

Vă mulțumim pentru înțelegere și vă așteptăm din vară alături de echipa noastră, pe stadioane.

Sursa- afcchindiatargoviste.ro

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1