September 26, 2022
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor și antrenorilor CSS Târgoviște!

Rezultate 17-23 MAI 2021

                ATLETISM:

Prof.Bădiceanu Marius

Campionatul Naţional Seniori şi U23 +Cupa României Juniori, 21-22.05.2021 Piteşti

  • Locul XIII în proba de 200 m.categoria Seniori, Tineret

                FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 19.05.2021 Şotînga

CSS Tgv-CN Nicu Gane Falticeni                                   7-3(3-1)

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 23.05.2021 Şotînga

C.S.Ş.Târgovişte- CSM Roman                                       2-3(1-2)

             Prof.Toboşaru Cosmin 

       Campionatul Naţional U17, 22.05.2021 Bucureşti

FC Metaloglobus Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                  3-0(1-0)

             Prof.Croitoru Nicolae

       Campionatul Naţional U19, 22.05.2021 Bucureşti

FC Metaloglobus Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                 1-2(0-0)

               A marcat:Ene Cătălin 2 puncte                                               

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Speranţe-Turneul II, 23.05.2021 Mioveni

C.S.Ş.Târgovişte- CS Dacia Mioveni                                3-0(25-20;25-11;25-12)

C.S.Ş.Târgovişte-  CS Muscel- Câmpulung                      3-0(25-9;25-9;25-15)

Echipa s-a calificat la Turneul Semifinal

 

 

                LUPTE:

Prof.Filip Georgiana

     „Cupa Prieteniei „ lupte 22 mai 2021,  Medgidia

  • Filip Sofia Maria – loc I ,categ.20 kg.
  • Girescu Alexandra – loc I , categ.36 kg.
  • Maghiran Narcis                      – loc  I, categ.62 kg
  • Scripcaru Cristian              – loc II, categ.47 kg
  • Mişleanu Ionatan – loc III, categ. 24 Kg.
  • Fieraru Paul – loc III, categ.35 kg
  • Cudric Dario – loc III, categ.35 kg
  • Maghiran Alexandru               – loc III, categ.38 kg
  • Chiţu Gabriel – loc III,  47 kg.
  • Tatomir Laris – loc III, categ.90 kg

 

Program 24-30 MAI 2021

          

 

FOTBAL:

Prof.Tătăranu Mihăiţă

Campionatul Naţional Liga a II-a feminin, 30.05.2021 Fălticeni

CN Nicu Gane Falticeni – CSS Târgovişte

Prof.Croitoru Nicolae 

Finală Cupa AJF Dâmboviţa, 25.05.2021 Complexul Turistic de Nataţie Târgovişte, ora 20,00

AFC Chindia- C.S.Ş.Târgovişte

       Campionatul Naţional U19, Optimi de Finală, 28.05.2021, Complexul Turistic de Nataţie

Târgovişte, ora 12,00

C.S.Ş.Târgovişte – AFC Astra Giurgiu

 

 

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1