September 19, 2020
News Ticker

Liga 1 – Chindia Târgoviște! Vine Laurențiu Corbu (ex-Dinamo) și Alin Dudea, transferat la CSM Reșița

Începând cu data de 6 februarie, AFC Chindia Târgoviște a încheiat colaborarea cu Alin Dudea. Pe această cale, clubul îi mulțumește pentru eforturile depuse la Târgoviște și îi urează mult succes în continuare.

Începând de astăzi, Laurențiu Corbu (25 ani) este jucătorul echipei noastre. Transferat de Dinamo de la Urban Titu în 2015, Corbu a evoluat și pentru St. Mirren (Scoția). Clubul nostru și-a manifestat și în trecut dorința de a-l transfera pe fotbalistul născut la Râncaciov.

Îi urăm mult succes și cât mai multe realizări în tricoul roș-albastru!

Sursa- AFC Chindia Târgovişte

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1