January 26, 2020
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 02-08 DECEMBRIE 2019

 

BASCHET:

Prof.Tănase Cătălin

Campionatul Naţional„U16”M. Turneul 2, 07-08 decembrie 2019 Târgovişte  

C.S.Ş.Târgovişte- CSS Nr.4 Bucureşti                  63-55(18-12;14-10;15-14;16-19)

CSM Târgu-Mureş-C.S.Ş.Târgovişte                     66-98(14-23;13-21;23-23;16-31)

CSS Ploieşti-CSS Târgovişte                                 46-77(14-22;8-21;4-15;20-19)

Echipa s-a calificat în faza semifinală a Campionatului Naţional U16 masculin.

       – Prof.Alexandru Daniel           

Campionatul Naţional”U14”F., 07 decembrie 2019  Dej

ACS BC Starters Iaşi- C.S.Ş.- CSM Târgovişte          30- 37

CSS-CSM Târgovişte- Lapi Dej                              20- 45

     – Prof.Toma Larisa

Campionatul Naţional „U16”feminin, 07-08 decembrie 2019 Târgu-Jiu

C.S.Ş. -CSM Târgovişte-  CSS Craiova                35-67

CSS-CSM Târgovişte- CSS Sibiu                         53- 69

CSM Târgu-Jiu- C.S.Ş-CSM Târgovişte               43- 34

 HANDBAL:

        – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 05 decembrie 2019 Răzvad

      C.S.Ş Târgovişte-C.S.Ş.Ploieşti                                                                                                   29-38(16-19)

   – Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II(F.), 07 decembrie 2019 Ploieşti

      C.S.M.Ploieşti-C.S.Ş Târgovişte                               42- 38(24- 19)

 

JUDO:

     – Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

Festivalul Românesc de Judo, 07decembrie 2019 Bucureşti

Copii U10(2011-2012) Feminin

  • Mare Sonia                 – loc I,  29 kg.

Copii U12(2009-2010)Feminin

  • Radu Medeea – loc II,  40 kg.

Copii U14(2008-2009)Feminin

  • Marasin Alina – loc II,  29 kg.

Copii U16(2005-2006)Masculin

  • Bucur Ionuţ                                              – loc II, categ.66 kg.

Copii U16(2005-2006)Feminin

  • Stănescu Ioana – loc II ,  36 kg.
  • Chiţu Xenia                 – loc III,  52 kg.

 

 

Program 09-15 DECEMBRIE 2019                                                                         

BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional„U13”M. , 14 decembrie 2019 Focşani

   – Prof.Păun Andreea

Campionatul Naţional„U18” Turneu, 14-15 decembrie 2019 Târgovişte  

   – Prof.Crasnic Miruna

Campionatul Naţional„U18” feminin, 14-15 decembrie 2019 Timişoara   

CSS CSM Târgovişte – CSS Bega Timişoara

CSS Gloria Arad-C.S.Ş-CSM Târgovişte

FOTBAL:

    – Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga Tineret Speranţe U15, 14 decembrie 2019 Stadion Alpan din Şotânga, ora  13,00

C.S.Ş Târgovişte-Luceafărul Filiaşi

JUDO:

     – Prof.Muşa Romel şi Gogu Dragoş

„Cupa Micul Judoka” , 14decembrie 2019 Ploieşti

VOLEI:

    – Prof.Atanasiu Ion                      

Campionatul Naţional Minivolei, Turneul III, 13-14 decembrie 2019 Buzău

Campionatul Naţional Cadete, Etapa a IV-a, 15 decembrie 2019 Mioveni

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.