December 12, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 04-10 NOIEMBRIE 2019

BASCHET:

     Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionatul Naţional„U13” Turneul 3, 09 noiembrie 2019 Bucureşti

C.S.Ş Târgovişte- CS Dinamo Bucureşti                                        28-63

ACS Deceneu Tulcea- C.S.Ş Târgovişte                                        40-43

     – Prof.Păun Andreea

Campionatul Naţional„U15” Turneul 2 , 09-10 noiembrie 2019 Craiova                                                                                                                                                                   

ACS Ingerii Băniei Craiova- C.S.Ş Târgovişte                               64-51

C.S.Ş Târgovişte- CSS Craiova                                                      79-66

FOTBAL:

     – Prof.Tătăranu Mihăiţă                                                                                                                                                                  

Cupa României, 10 noiembrie 2019  Bucureşti

Carmen Bucureşti- C.S.Ş Târgovişte                                             2-2(2-1)după prelungiri 4-2

Au marcat:Tudor V., Sfiea A.

     –  Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 10 noiembrie 2019 Mioveni

        CS Mioveni- C.S.Ş Târgovişte                                                 2-0(0-0)

–  Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 10 noiembrie 2019 Mioveni

CS Mioveni- C.S.Ş Târgovişte                                                      0-3(0-1)

Au marcat:Enache, Ene, Stoican.

– Prof.Marian Valentin                    

Campionatul Naţional „U16”, 09 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Kids Tâmpa Braşov                                   2-3(1-1)

Au marcat:Sanda şi Iancu.

Campionatul Judeţean „U13”, 10 noiembrie 2019 Valea-Lungă

Fortis Valea-Lungă- C.S.Ş.Târgovişte                                       6-4(3-3)

Au marcat:Bănică 3g., Cristea 1 g.

HANDBAL;

        – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 07 noiembrie 2019 Răzvad

C.S.Ş Târgovişte- CSS Tecuci                                                                                                   32-29

 

Program 11-17 NOIEMBRIE 2019                                                  

BASCHET:

      – Prof.Păun Andreea

Campionatul Naţional„U18” 16-17 noiembrie 2019 Baia-Mare

– Prof.Alexandru Daniel                                                                                                                                  

Camionatul Naţional”U14”Feminin, 17 noiembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.- CSM Târgovişte- CSM Moineşti

CSM VSK C Miercurea Ciuc-CSS CSM Târgovişte

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I feminin, 17 noiembrie 2019 Alexandria

        U AlexandriaC.S.Ş.Târgovişte

            -Prof.Croitoru Nicolae          

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.