November 18, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 07-13 OCTOMBRIE 2019

BASCHET:

            – Prof.Tănase Cătălin       

Turneul 1 fază de calificare a Camp.Naţ.„U16”M., 12-13 octombrie 2019 Târgovişte

CSU Braşov- C.S.Ş.Târgovişte                                       34-64(9-16;8-17;12-18;5-13)

C.S.Ş.Târgovişte-LPS Viitorul Piteşti                             73-45(22-11;21-11;12-9;18-14)

CS Amicii Piteşti-C.S.Ş.Târgovişte                                 20-82(3-14;7-26;5-15;5-27)

       – Prof.Alexandru Daniel                                                                                                                                                                                                                              

Turneu 2 fază de calificare a Camp.Naţ.”U14”F., 12 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CSM Târgovişte-ABC Leii Bucureşti    18-48

C.S.M. VSK CS Miercurea Ciuc-C.S.Ş.-CSM Târgovişte  32-36

      – Prof.Toma Larisa

Turneul 1 fază de calificare a Camp.Naţ.„U16”feminin, 12-13 octombrie 2019 Sibiu

CSM Târgu-Jiu-     C.S.Ş – CSM Târgovişte                      46-54

C.S.Ş. -CSM Târgovişte-  CSS Craiova                             59-77

C.S.Ş. -CSM Târgovişte- CSS Sibiu                                  44-60

    – Prof.Crasnic Miruna

Campionatul Naţional „U18”F. Etapa a II-a, 10 octombrie 2019 Sfântu-Gheorghe

CSS Sfântu-Gheorghe-C.S.Ş – CSM Târgovişte                 52-73

FOTBAL:

   – Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I feminin, 13 octombrie 2019  Constanţa

Selena SN Constanţa- C.S.Ş.Târgovişte                                                         2- 3(2-0)

A marcat:Istrate Andruţa 3 goluri

    – Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 12 octombrie 2019 Piteşti

LPS Viitorul Piteşti -C.S.Ş Târgovişte                                                                           3-3(1-2)

Au marcat:Diculescu 1g., Petre 1g., Tolga 1g.                            .

                – Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 12 octombrie 2019 Piteşti

LPS Viitorul Piteşti-C.S.Ş Târgovişte                                                                          1-4(0-3)

Au marcat:Dobre 2g.., Cristea 1g., Pădurariu 1g.

– Prof.Marian Valentin                  

Campionatul Naţional „U16”, 13 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Suceava                                                                                    2-4(1-1)

Au marcat:Cristea 1g., Sanda 1g.

Campionatul Judeţean  Juniori„U13”, 13 octombrie 2019 Găeşti

Progresul Găeşti-C.S.Ş.Târgovişte                                                                                               4-0(0-0)

Campionatul Judeţean  Juniori„U13”, 10 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-ASFC Pucioasa                                                                                                 0-2(0-1)

 

HANDBAL:Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 10 octombrie 2019 Ploieşti

CSS Ploieşti- C.S.Ş Târgovişte                                                                                          42- 24(21-9)

LUPTE: Prof.Filip Georgiana      

Campionatul Naţional Indiv.de Jun.III-IV Etapă de calif. 11-13 oct. 2019 Tulcea

  • Bucur Larisa                                        – loc I,  categ.65 kg.
  • Burlacu Miruna                                   – loc I,  categ.37 kg.
  • Girescu Alexandra                               – loc I,  categ.24 kg.
  • Păun Andreea                                       – loc II, categ.44 kg.
  • Gheorghe Daria                                    – loc II, categ.57 kg.
  • Vlad Andrei                                          – loc II,  categ. 46 kg.
  • Scripcaru Cristian                                – loc IV, categ.38 kg.
  • Manea Andrei                                       – loc V, categ.35 kg.

Program Campionatul Judeţean  Juniori„U13”, 10 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-ASFC Pucioasa                                                                                                 0-2(0-1)

 

HANDBAL:Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 10 octombrie 2019 Ploieşti

CSS Ploieşti- C.S.Ş Târgovişte                                                                                          42- 24(21-9)

LUPTE:Prof.Filip Georgiana       

Campionatul Naţional Indiv.de Jun.III-IV Etapă de calif. 11-13 oct. 2019 Tulcea

  • Bucur Larisa                                        – loc I,  categ.65 kg.
  • Burlacu Miruna                                   – loc I,  categ.37 kg.
  • Girescu Alexandra                               – loc I,  categ.24 kg.
  • Păun Andreea                                       – loc II, categ.44 kg.
  • Gheorghe Daria                                    – loc II, categ.57 kg.
  • Vlad Andrei                                          – loc II,  categ. 46 kg.
  • Scripcaru Cristian                                – loc IV, categ.38 kg.
  • Manea Andrei                                       – loc V, categ.35 kg.

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.