October 15, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate  30 SEPT.- 06 OCT.2019

BASCHET:

               -Prof.Păun Andreea      

Turneu  Campionatul Naţional„U15”, 05-06 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte – CSS Alexandria                                   48-54

LPS Piteşti-C.S.Ş Târgovişte                                             66-31

Turneu  Campionatul Naţional„U18”, 05-06 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte – CN Alexandria                                    73-63

ACS ACS Artesania Bucureşti-C.S.Ş Târgovişte              53-80

CS Agronomia Bucureşti-C.S.Ş Târgovişte                       75-33

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga Tineret Speranţe”U15”, 06 octombrie 2019 Şotânga

FCM Târgovişte- C.S.Ş.Târgovişte                                                                 6-10(0-5)

               -Prof.Croitoru Nicolae   

Campionatul Naţional „U19”, 05 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- CN.Dinicu Golescu Câmpulung             3-1(1-0)

Au marcat:Diculescu 1g., Petre 2 goluri.

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 05 octombrie 2019 Stadion Petrolul Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- CN.Dinicu Golescu Câmpulung            6-0(5-0)

Au marcat:Stoican 2g., Cristea 2g., Enache 1g., Ene 1g.

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori ”U13”, 06 octombrie 2019 Stadion Nucet                                                                                                                                                                     

GSA Nucet- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                    1-0(1-0)

HANDBAL;                                                                                                   

               – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II, 06 octombrie 2019 Răzvad

C.S.Ş Târgovişte- CSO Mizil                                                 29-34(13-21)

JUDO:

               -Prof.Muşa Romel          

Campionatul Naţional de Juniori I”Ne Waza” 06 octombrie 2019 Deva

  • Temelie Mihai                                          – loc III,  categ.81 kg.

LUPTE:

               -Prof.Filip Georgiana     

Campionatul Naţional Individual Seniori„U23”, 04-06 octombrie 2019 Covasna

  • Ionescu Simona                                        – loc II,  medalie de argint categ.55 kg.

Program 07-13 OCTOMBRIE 2019

 

FOTBAL:

– Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I feminin, 13 octombrie 2019  Constanţa

Selena Constanţa- C.S.Ş.Târgovişte

            -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 12 octombrie 2019 Piteşti

LPS Piteşti -C.S.Ş Târgovişte                           .

            – Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 12 octombrie 2019 Piteşti

LPS Piteşti-C.S.Ş Târgovişte

-Prof.Marian Valentin                      

Campionatul Judeţean  Juniori„U13”, 10 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-ASFC Pucioasa

Campionatul Naţional „U16”, 13 octombrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Suceava

Campionatul Judeţean  Juniori„U13”, 13 octombrie 2019 Găeşti

Progresul Găeşti-C.S.Ş.Târgovişte

HANDBAL;

            – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 10 octombrie 2019 Ploieşti

CSS Ploieşti- C.S.Ş Târgovişte

 

 

 

LUPTE:

            -Prof.Filip Georgiana

Campionatul Naţional Individual de Juniori III-IV Zonă de calificare,Tulcea 11-13 octombrie 2019 Tulcea

BASCHET:

         -Prof.Tănase Cătălin   

Turneu  Campionatul Naţional„U16”masculin, 12-13 octombrie 2019 Sala CSS Târgovişte

       -Prof.Alexandru Daniel                                                                                                                                  

Turneu  Campionatul Naţional„U14”feminin, 12 octombrie 2019 Sala CSS Târgovişte

 

        

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.