October 15, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 09-15 SEPTEMBRIE 2019

 

FOTBAL:

-Prof.Tătăranu Mihaiţă

Liga I Feminin, 15 septembrie 2019 Şotînga

C.S.Ş.Târgovişte- Fortuna Timişoara                                                             0-7(0-1)

            -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 14 septembrie 2019 Piteşti

ACS Viitorul Argeş Al.Duminică-C.S.Ş Târgovişte                              4-2(1-0)

Marcatori;Marcu, Diculescu.

            – Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 14 septembrie 2019 Piteşti

ACS Viitorul Argeş Al.Duminică-C.S.Ş Târgovişte                              3-5(2-0)

Marcatori; Ene 3g., Stoican, Constantin.

-Prof.Marian Valentin                      

Campionatul Naţional „U16”, 14 sept. 2019 Ploieşti

Astra Giurgiu- C.S.Ş.Târgovişte                                                                                  1-1(0-0)

Marcator;Vintilă.

HANDBAL;

            – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 15 septembrie 2019 Tecuci

C.S.S.Tecuci-C.S.Ş Târgovişte                                                                                            33-28(17-12)

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 11 septembrie 2019 Târgovişte

      C.S.Ş.Târgovişte-CSM Ploieşti                                                                                                                 44-40(22-23)

 

LUPTE;

– Prof.Filip Georgiana şi Cornea Cornel

Campionatul Naţional Individual de Juniori -Finală , 12-15 sept.2019 Târgovişte

  • Ionescu Simona                                                          – loc II medalie de argint, categ.53 kg-prof.Filip.G.
  • Cioclea Maria                                                 – loc III medalie de bronz, categ.50 kg-prof.Cornea C.

                                                                          

Program 16-22 SEPTEMBRIE 2019

FOTBAL:

-Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga Tineret Speranţe, 29 septembrie 2019 Şotânga

C.S.Ş.Târgovişte- Banat Girls Reşiţa

            -Prof.Croitoru Nicolae          

Campionatul Naţional „U19”, 21 septembrie 2019 Târgovişte, Stadion Petrolul ora 12,00

C.S.Ş Târgovişte- CS Mioveni

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 21 septembrie 2019 Târgovişte, Stadion Petrolul ora 14,00

C.S.Ş Târgovişte-CS Mioveni

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 22 septembrie 2019 Petrolul Târgovişte                                                                                                                           

C.S.Ş.Târgovişte-Chindia Târgovişte

HANDBAL;

            – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II, 22 septembrie 2019 Răzvad

C.S.Ş Târgovişte- CSS 2007 Focşani

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 21 septembrie 2019 Braşov

                                                                                                     Corona Braşov-C.S.Ş.Târgovişte

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.