September 20, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate  02 – 08 SEPTEMBRIE 2019

FOTBAL:

-Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga Tineret Speranţe, 03 septembrie 2019 Drobeta-Turnu- Severin

Drobeta Turnu SeverinC.S.Ş.Târgovişte                                      0-5(0-3)

Liga I Feminin, 08 septembrie 2019 Prundu-Bârgăului

Heniu Prundu Bârgăului-C.S.Ş.Târgovişte                    4-1(1-0)

               -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 04 septembrie 2019 Aninoasa                                                                                                                                                                

AFC Chindia-C.S.Ş Târgovişte                                                                       3-0(1-0)

Campionatul Naţional „U19”, 07 septembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- GSA Nucet                                                                        1-2(0-0)

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 04 septembrie 2019 Aninoasa

AFC Chindia -C.S.Ş Târgovişte                                                                      2-2(1-1)

Campionatul Naţional „U17”, 07 septembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- GSA Nucet                                                                        4-3(0-2)

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 04 septembrie 2019 Ploieşti

Petrolul Ploieşti-C.S.Ş.Târgovişte                                                                11-1(3-0)

A marcat ;Vintilă

Campionatul Naţional „U16”, 08 septembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CSIKSZEREDA Mirecurea- Ciuc          1-2(0-0)

A marcat:Petre

HANDBAL;

               – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 08 septembrie 2019 Răzvad

C.S.Ş Târgovişte- LPS Iolanda Balaş Soter Buzău                        31-22(17-12)

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 07 septembrie 2019 Plopeni

            HC Activ Plopeni-C.S.Ş.Târgovişte                                                                                             31-31(21-20).

 

 

Program 09-15 SEPTEMBRIE 2019

FOTBAL:

-Prof.Tătăranu Mihaiţă

Liga I Feminin, 15 septembrie 2019 Şotînga

C.S.Ş.Târgovişte- Fortuna Timişoara

               -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional „U19”, 14 septembrie 2019 Piteşti

ACS Viitorul Argeş Al.Duminică-C.S.Ş Târgovişte

Campionatul Naţional „U13”, 12 septembrie 2019 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-Olimpicii Ulmi

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 14 septembrie 2019 Piteşti

ACS Viitorul Argeş Al.Duminică-C.S.Ş Târgovişte

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional „U16”, 14 sept. 2019 Ploieşti

Astra Giurgiu- C.S.Ş.Târgovişte

HANDBAL;

               – Prof.Timpuriu Marian

Campionatul Naţional Juniori II(M.), 15 septembrie 2019 Tecuci

C.S.S.Tecuci-C.S.Ş Târgovişte

– Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori II (F.), 11 septembrie 2019 Târgovişte

        C.S.Ş.Târgovişte-CSM Ploieşti

LUPTE;Prof.Filip Georgiana

Campionatul Naţional Juniori I , 12-15 sept.2019 Târgovişte

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.