August 19, 2019
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 3-9 IUNIE 2019                                                              

FOTBAL:

            – Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

Liga Tineret Speranţe-Turneu Semifinal, 7 iunie 2019 Şotânga     

C.S.Ş.Târgovişte-  Dream Time Bucureşti                  3-1(2-0)

Au marcat:Istrate 2g., Rădoi 1g.

Liga I feminin- 9 iunie 2019 Baia-Mare        

Independenţa Baia-Mare- C.S.Ş.Târgovişte              9-1(5-1)

A marcat:Ionescu 1g.

            JUDO: -Prof.Gogu Dragoş

Turneu Internaţional ,,Alina Dumitru,,  8 iunie 2019 Chiajna

U 11

  • Mare Sonia                                         – loc II categ.29 kg.
  • Radu Medeea                                    – loc II categ.40 kg
  • Vintilă Yanis                                       – loc III categ.40 kg
  • Marin Alexandru                                – loc III categ.34 kg
  • Stănescu David                                  – loc V categ.34 kg.

U 13

  • Banu Bianca                              – loc I categ.28 kg.
  • Bucur Patricia                                     – loc III categ.40 kg.

U 15

  • Stănescu Ioana                                   – loc II categ.36 kg.
  • Chiţu Xenia                                         – loc II categ.48 kg
  • Rădoi Andreea                                   – loc II categ.63 kg.
  • Marin Larisa                            – loc V categ.48 kg.   

LUPTE:-Prof.Cornea Cornel

Campionat Naţional Juniori III-IV, 6-9 iunie 2019 Tulcea.

  • Udilă Ciprian                          – loc VI categ.100 kg.
  • Coteţ Alin                                           – loc VII categ.57 kg.

 

Program  10-16 IUNIE 2019

 

ATLETISM:

 

            – Prof.Guţoiu Nicolae

      Campionatul Naţional Tineret, 13-14 iunie 2019 Piteşti

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.