November 15, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște



elefant.ro

Rezultate  15-21 OCTOMBRIE 2018

ATLETISM:

-Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel+Prodan Mihai+Bădiceanu Marius

Campionat Naţional Cros (Seniori, Tineret, Juniori I) 19-20 octombrie 2018 Botoşani

  • Loc V-Echipa de Juniori(Stancu Ionuţ, Şerban Gabriel, Mocanu Constantin, Stefan Alexandru)
  • Loc VII- Stancu Ionuţ – Indiv.6000 m.Juniori

               BASCHET:

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin-Turneul II-Faza de calificare- 21 oct.2018 Bucureşti

CS Olimpia Bucureşti – CSŞ-CSM Târgovişte                                           68- 50(18-13;19-7;18-10;13-20)

CSŞ-CSM Târgovişte-CS Sportul Studenţesc Bucureşti          79- 48(33-8;16-15;12-17;19-8)

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin-Turneul II-Faza de calificare 20-21 oct.2018 Târgovişte

BC-CSU Sibiu- C.S.Ş.Târgovişte                                                                 51- 64(17-16;15-10;9-15;10-23)

C.S.Ş.Târgovişte-CSS Sibiu                                                                                                       63- 51(15-11;10-14;15-13;23-13)

               FOTBAL:

               -Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

Liga I Fotbal Feminin -21 octombrie 2018 Şotânga

C.S.Ş.Târgovişte-AFC Fair-Play Bucureşti                                               0-2(0-1)

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional,, U19”-20 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-LPS Viitorul Piteşti                                                                       1-0(0-0)

A marcat:Podaru 1g.

Campionatul Judeţean  Juniori ,E”, 19 octombrie 2018 Pucioasa

AS FC Pucioasa- C.S.Ş.Târgovişte                                                                            1-6(1-2)

Au marcat:Bănică 1g, Gheorghe 1g., Cristea 2g., Maghiran 1g, Puică 1 g..

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional ,,U17”Târgovişte -20 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Viitorul Piteşti                                                                      4-0(0-0)

Au marcat:Ene 1g, Gheorghe 1g., Radu 1g., Vişu1g.

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori „D”, 21 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-Chindia 2 Târgovişte                                                                   0-0

Campionatul  Judeţean Juniori „C”, 20 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- Chindia Târgovişte                                                                     5-1(1-0)

Au marcat:Petre 3g, Cristea 1g., Sanda 1g.

Echipa s-a calificat la Liga Elitelor „U 15”

              HANDBAL:

-Prof. Apostol Adrian

Campionatul Naţional Junioare III, 20 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CS Viitorul Pantilimon                                                 31-29(17-10)

VOLEI:

-Prof.Atanasiu Ion 

Campionatul Naţional Speranţe Turneul I, 19-20 octombrie 2018 Brăila.

C.S.Ş.Târgovişte- CSM LPS Brăila                                                                                    3-0(25-9;25-11;25-1)

C.S.Ş.Târgovişte- Sport Plus Brăila                                                                                  3-0(25-6;25-6;25-8)

C.S.Ş.Târgovişte- CSS Galaţi                                                                                             3-0(25-9;25-2;25-6)

Program 22-28 OCTOMBRIE 2018

         BASCHET:

Prof.Păun Andreea          

Campionat Naţional U16 Masculin, Fază de calificare, 27 oct.2018 Târgovişte

               FOTBAL:

               -Prof.Tătăranu Mihăiţă Claudiu

Liga Tineret Speranţe Turneu, 27 octombrie 2018              Alexandria

               -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional,, U19”, 27 octombrie 2018 Cîmpulung-Muscel

C.S.Dinicu Golescu Cîmpulung- C.S.Ş.Târgovişte

Campionatul Judeţean  Juniori ,E”, 26 octombrie 2018 Moreni

Flacăra Moreni- C.S.Ş.Târgovişte

               -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional ,,U17”, 27 octombrie 2018 Cîmpulung-Muscel

C.S.Dinicu Golescu Cîmpulung- C.S.Ş.Târgovişte

             -Prof.Marian Valentin

Campionatul Naţional Juniori „C”Liga Elitelor, 27 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CSO Bragadiru

Campionatul  Judeţean Juniori „D”, 28 octombrie 2018 Ulmi

AS Olimpicii Ulmi- C.S.Ş.Târgovişte

               HANDBAL:

Prof. Apostol Adrian

Campionatul Naţional Juniori III, 27 octombrie 2018 Bucureşti

CSS 2 Bucureşti-C.S.Ş.Târgovişte

 

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion 

Campionatul Naţional Minivolei-Turneul I , 26-27 octombrie 2018 Braşov

Campionatul Naţional Cadete, 28 octombrie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CSM Ploieşti.

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.