October 17, 2018
News Ticker

Departamentul Comercial, câștigătorul Cupei Gospodarului, Campionatul de MiniFotbal al Companiei de Apă Dâmbovița – Târgoviște

Departamentul Comercial e cel mai performant de la Compania de Apă Târgoviște Dâmbovița!
Departamentul Comercial (Branșări) a câștigat ediția 2018 a Cupei Gospodarului, campionatul de minifotbal al Companiei de Apă Târgoviște Dâmbovița. Echipa condusă de Eugen Păușan și Irinel Manea s-a impus cu 1-0, după o finală intensă, cu Centrul Fieni. Finala mică a fost câștigată de Epurări Târgoviște, care a depășit cu 2-1 Centrul Moreni. Premierea a fost oficiată de domnul Adrian Dumitru, directorul Companiei de Apă Târgoviște Dâmbovița. Competiția a fost găzduită de Complexul Turistic de Natație Târgoviște.