October 19, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște


Rezultate 02-08 APRILIE 2018

BASCHET:

– Prof.Păun Andreea

Campionat Naţional U16 masculin, Turneu Gr.Val.B, 2 aprilie 2018 Târgovişte

BC Slam Bucureşti               – C.S.Ş.Târgovişte                                        46- 49

C.S.Ş.Târgovişte                   – CS Phoenix Constanţa                             84- 51

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 3 aprilie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- LPS Alba-Iulia                                                  84- 23

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin, 4 aprilie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-B.C.Slem Bucureşti                                                                      71- 60

FOTBAL:

               – Prof.Croitoru Nicolae

Liga Elitelor U19, 4 aprilie 2018 Piteşti     

ACS Viitorul Argeş Duminică- C.S.Ş Târgovişte                                      0-1(0-1)

A marcat:Diculescu 1g.

Campionatul Judeţean Juniori E, 4 aprilie Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- Olimpicii Ulmi                                                                              0-1(0-0)

               -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 4 aprilie 2018 Şotânga                          

F.C.M.Târgovişte- C.S.Ş.Târgovişte                                                                        0-4(0-4)

Au marcat:Tolea 1g., Radu 1g., Cristea 2g.

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean U13, 3 aprilie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte Fortis Valea-Lungă                                                                    3-0(3-0)

Neprezentare.

Campionatul Judeţean U13, 6 aprilie 2018 Târgovişte

Kinder Târgovişte C.S.Ş.Târgovişte                                                                      4-0(2-0)

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian+Constantinescu Octav

 Turneu Euroregiune Juniori IV, 3 -4 aprilie 2018 Plopeni

C.S.Ş.Târgovişte- Activ Plopeni                                                                                9-17(4-5)

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.Feteşti                                                                                          29-21(11-11).

Program 09-15 APRILIE 2018

ATLETISM:

– Prof.Pătrăşcan Cornel +Prodan Mihai +Bădiceanu Marius

Campionat Naţional de Cros Juniori II, III, Copii (I,II,III), 14 aprilie 2018 Botoşani

BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin, 15 aprilie 2018, Ploieşti

C.S.Sevlar Ploieşti- C.S.Ş.Târgovişte

FOTBAL:

               – Prof.Croitoru Nicolae

Liga Elitelor U19, 11 aprilie 2018 Şotânga             

C.S.Ş Târgovişte- F.C.Voluntari

Liga Elitelor U19, 14 aprilie 2018 Iaşi        

CSM Politehnica Iaşi-C.S.Ş Târgovişte

Campionatul Judeţean Juniori E, 13 aprilie 2018 Târgovişte                         

AFC Chindia Târgovişte   – C.S.Ş.Târgovişte

               -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 11 aprilie 2018 Şotânga                                       

C.S.Ş.Târgovişte- AFC Chindia Târgovişte

Campionatul Judeţean U17, 15 aprilie 2018 Piteşti                          

LPS Piteşti-C.S.Ş.Târgovişte

 

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean U15, 14 aprilie 2018 Moreni

C.S.M.Flacăra Moreni- C.S.Ş.2 Târgovişte

Campionatul Judeţean U13, 15 aprilie 2018 Târgovişte   

C.S.Ş.Târgovişte- Olimpia Picior-de-Munte

               -Prof.Tătăranu Mihăiţă

Cupa României Fotbal Feminin, 11 aprilie 2018 Alexandria

               ,,U,,Alexandria- C.S.Ş Târgovişte

Campionatul Naţional Tineret Speranţe, 14 aprilie 2018 Şotânga               

C.S.Ş Târgovişte- ,,U,,Slobozia

Camp.Liga I Fotbal Feminin, 15 aprilie 2018 Şotânga        

C.S.Ş Târgovişte-,,U,,Alexandria

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian

Turneul Semifinal Juniori III, 11-15 aprilie 2018 Cisnădie

LUPTE:

  • Cornea Cornel

Etapă Zonă CSS-LPS, 13-14 aprilie 2018 Târgovişte.

VOLEI:

– Prof.Atanasiu Ion

Turneul Semifinal Speranţe, 13-15 aprilie 2018 Craiova.

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.