Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor Clubului Sportiv Școlar Târgoviște


Rezultate 19-25 FEBRUARIE 2018

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel+Bădiceanu Marius

   Campionat Naţional de Juniori I, Etapă finală, 24-25 februarie 2018 Bucureşti

  • Sandu Ionuţ Mălin – loc VIII- greutate                                         – prof.Pătrăşcan Cornel  
  • Ştafeta 4×2 tururi fete – loc V (Predica Denisa ,Pîrneci Alexandra, Popa Cristiana, Ionaş Ivona).
  • Predica Denisa – loc IX- 60 m.                                          – prof.Guţoiu Nicolae 
  • Stancu Ionuţ – loc VIII – 1.500 m.
  • Stancu Ionuţ – loc VIII-  000 m.
  • Ştafeta 4×2 tururi băieţi – loc VIII(Niţă Octavian, Mocanu Sebastian, Şerban Gabriel, Stancu Ionuţ).

          BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

   Campionat Naţional U18 masculin, 25 februarie 2018  Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- ACS U BT Cluj-Napoca                                 66-63(13-15;12-14;21-14;20-20)

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian

    Campionatul Naţional Juniori III, 25 februarie 2018 Ploieşti

CSM Ploieşti- C.S.Ş.Târgovişte                                                                  26-32(12-14)

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

    Campionat Naţional Cadete, 25 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CTF Mihai I Bucureşti                                   0-3(17-25;14-25;16-25)

               JUDO: Prof.Muşa Romel                             

     Campionatul Naţional U18 Finală,  23-25 februarie 2018 Arad.

  • Moga Andrei – eliminat în turul III de recalificări
  • Lăzărescu Claudia – eliminată în turul I recalificări .

Program 26 FEBRUARIE- 4 MARTIE 2018

ATLETISM:

– Prof.Pătrăşcan Cornel

Campionat Naţional Aruncări Lungi Finală(Sen., Tineret, Jun.I, Jun.II)-27 martie 2018 Bucureşti

– Prof.Guţoiu Nicolae

Campionat Naţional Juniori II finală-3-4 martie 2018 Bucureşti

BASCHET:

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 26 februarie 2018, Braşov

CSU Braşov – C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian

    Campionatul Naţional Juniori III, 4 martie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-HCM Torok Râmnicu-Vâlcea

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

    Campionat Naţional Speranţe-Turneul IV, 3-4   martie 2018  Braşov

C.S.Ş.Târgovişte- CTF Mihai I Bucureşti                                                                

LUPTE:

Prof.Filip Georgiana+ Cornea Cornel

Campionatul Naţional Juniori-Etapă Zonă calificare, 2- 4 martie 2018 Câmpulung-Muscel

 

 

 

 

 

Facebook Comments Box

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1