January 19, 2019
News Ticker

Fii (cel) mai bine informat! CSM Târgoviște lansează serviciul SMS ALERT


Începând din acest sezon CSM Târgovişte va lansa serviciul SMS Alert.

Astfel, toți cei care vor transmite numărul de telefon, vor primi mesaje de tip SMS înainte de fiecare eveniment/meci al sportivilor CSM.

Consideram că prin această facilitate, vom reuși să vă informăm în timp real despre programul echipelor și sportivilor noștri. Având în vedere că trăim în era tehnologiei și a informației rapide, dar și faptul că aproape toți beneficiem de un telefon mobil, am considerat că este de bun augur să transmitem informații legate de programul echipelor noastre prin SMS, în timp util, astfel încât toți cei interesați să poată cunoaște aceste detalii.”

Modalitatea de înscriere este cât se poate de simplă. Transmiteți un mesaj de tip SMS cu numărul dumneavoastră de telefon la 0785213605 și veți fi înscriși automat la serviciul CSM – SMS Alert.

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.