January 20, 2018

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 18-24 SEPTEMBRIE 2017

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional  U19, 23 septembrie 2017 Braşov

C.S Colţea Braşov- C.S.Ş Târgovişte                                         1-1(1-1)

A marcat:Bucur.

Campionatul Judeţean Juniori U11, 22 septembrie 2017 Ulmi

A.S.Olimpicii Ulmi-C.S.Ş Târgovişte                                          5-0(2-0)

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 23 septembrie 2017  Braşov

C.S.Colţea Braşov- C.S.Ş Târgovişte                                         1-1(1-0)

A marcat:Marcu .

Campionatul Judetean Juniori U15, 23 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş 1 Târgovişte- C.S.Ş 2 Târgovişte                                      12-0(7-0)

Au marcat:Cristea 4g., Petre 3g., Gheorghe 1g.,Răuţă 1g., Zamfirache 1g., Prundaru 1g., Stan 1g.

               -Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori U15, 23 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş 1 Târgovişte- C.S.Ş 2 Târgovişte                                      12-0(7-0)

A marcat:Tolea.

Campionatul Judetean Juniori U13, 20 septembrie 2017 Aninoasa

F.C.Aninoasa- C.S.Ş 2 Târgovişte (amânat)

Campionatul Judetean Juniori U13, 24 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş  Târgovişte-C.S.M.Flacăra Moreni                   1-4(1-0)

A marcat:Sandu.

JUDO:

-Prof.Musa Romel                         

Campionatul Naţional „Ne Waza”Cadeţi „U18”Ploieşti 23-24 septembrie 2017 Ploieşti

  • Temelie Mihai – loc II medalie de argint, categ.81 kg.

 

 

Program 25 SEPT.-01 OCT.2017

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional  U19, 30 septembrie 2017 ora 12,00 Stadion Petrolul Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- Petrosport Ploieşti

Campionatul Judeţean Juniori E, 29 septembrie 2017 ora 17,00 Stadion Petrolul

C.S.Ş Târgovişte-AFC Chindia Târgovişte

               -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 30 septembrie 2017 ora 14,00 Stadion Petrolul Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-Petrosport Ploieşti

               -Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori C, 30 septembrie 2017 ora 10,00 Stadion Petrolul Târgovişte

C.S.Ş 2 Târgovişte-CSM Flacăra Moreni

Campionatul Judeţean Jun.D, 27 septembrie 2017 ora 17,00 Aninoasa

F.C.Aninoasa- C.S.Ş Târgovişte

Campionatul Judeţean Jun.D, 1 octombrie 2017 ora 17,00 Valea-Lungă

Fortis Valea Lungă- C.S.Ş Târgovişte

LUPTE:

-Prof.Cornea Cornel + Filip Georgiana

Campionatul Naţional Individual Juniori Mici Zonă, 29-30 septembrie 2017 Amara

               HANDBAL:

-Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Junioare III,  1 octombrie 2017 Făgăraş

C.S.M.Făgăraş-C.S.Ş.Târgovişte

               VOLEI:

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

UA-109162589-1