December 13, 2018
News Ticker

Vezi rezultatele și programul sportivilor și antrenorilor de la Clubul Sportiv Scolar Târgoviște


Rezultate 30 Ianuarie – 05 Februarie

ATLETISM:

-Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel+Prodan Mihai

Campionat Naţional Universitar

  • Stoean Cristian – loc II-3000 m. medalie argint- Prof.Guţoiu Nicolae
  • Stoean Cristian – loc IV-1500 m.                         – Prof.Guţoiu Nicolae

Campionat Naţional Juniori  II, Etapa I, 4-5 februarie 2017 Bucureşti

  • Ionaş Ivona – loc III-800 m.   – Prof.Guţoiu Nicolae
  • Ionaş Ivona – loc VII-1500 m.- Prof.Guţoiu Nicolae
  • Matu Florin Marius – loc VII-greutate- Prof.Guţoiu Nicolae

Ştafeta 4×2 tururi- loc IV

  • (Predica Denisa, Pârneci Alexandra , Popa Cristina, Ionas Ivona- Prof.Guţoiu Nicolae

Campionat Naţional Juniori II, Etapa I, 4-5 februarie 2017 Bucureşti

  • Ene Ancuţa – loc IV-3000 m.- Prof.Prodan Mihai
  • Sandu Ionut – loc III greutate-Prof.Patrăşcan Cornel

BASCHET:

Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U16 feminin, 3 februarie 2017 Târgovişte

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte-C.S.S.Reghin                                58-34(21-4;9-8;14-12;14-10)

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U13 masculin-Turneul I, 3-5 februarie 2017 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-C.S.Sevlar Ploieşti                                    45-55(10-12;13-13;9-23;13-7)

C.S.Ş.Târgovişte-C.S.S.Viitorul Cluj-Napoca                     46-32(12-3;12-9;10-10;12-10)

C.S.Ş.Târgovişte-ACS KSE Târgu-Secuiesc                        35-19(11-2;12-0;8-6;4-11)

Campionat Naţional U16 masculin, 5 februarie 2017 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-C.S.S.1 Sighetul-Marmaţiei                    81-62(22-9;28-10;15-25;16-17)

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 03 februarie 2017 Sfântu-Gheorghe

C.S.Ş.Sfântu-Gheorghe-C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte             62-80(13-16;18-22;13-19;18-21)

Marcatoare: Vîrjoghe Anamaria 27p.,Ghiţă Alexandra 19p.,Tănase Daiana 12p.,Anastasescu  Cristina 6p.,Capanu Teodora 5p., Vasilache Andreea 5p., Stan Samira 3p., Iancu Daria 3p.

 

PROGRAM 06-12 FEBRUARIE 2017

ATLETISM:

-Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel

Campionat Naţional( Seniori, Tineret, Juniori I), Etapa III, 11-12 februarie 2017 Bucureşti

BASCHET:

Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U16 feminin, 12 februarie 2017 Arad

C.S.Ş.Gloria Arad-CSS-C.S.M.Târgovişte

Campionat Naţional U16 feminin, 13 februarie 2017 Alba-Iulia

LPS Alba- Iulia-CSS-C.S.M.Târgovişte

Prof.Trandafirescu Gabriela                  

Campionat Naţional U16 masculin, 12 februarie 2017  Bucureşti

ACS 4 Sports Agronomia Bucureşti-C.S.Ş.Târgovişte

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 11 februarie 2017 -ora 12,30 Sala CSS Târgovişte

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.S.S.Nr.6 Champions Bucureşti

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionatul Naţional Minivolei Turneu, 11-12 februarie 2017 Târgovişte

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.