Rezultate 05-11 MARTIE 2018
ATLETISM:
– Prof.Pătrăşcan Cornel-Prodan Mihai-Bădiceanu Marius
Campionat Naţional Copii( I, II şi III)Zonă, 10-11 martie 2018 Bucureşti
- Constantin Beatrice – loc I- greutate – prof.Pătrăşcan Cornel
- Voicilă Romina – loc X – 800 m. – prof.Prodan Mihai
BASCHET:
– Prof.Tănase Cătălin
Campionat Naţional U18 feminin, fază semifinală, 9-11 martie 2018, Dej
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- ACS Vendor Odorheiul-Secuiesc 107- 14
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte-ACS Champions Bucureşti 74- 50
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- LPS Alba-Iulia 63- 35
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte-Lapi Dej 67- 49
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.S.U.Braşov 72- 45
In devans Campionat Naţional U18 feminin-Etapa IV Retur
Lapi Dej- C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte 42-73
– Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U18 masculin, fază semifinală, 9-11 martie 2018, Ploieşti
C.S.Ş.Târgovişte- ACS U-BT Cluj 49- 67
C.S.Ş.Târgovişte-C.S.S.Târgu-Jiu 57- 60
C.S.Ş.Târgovişte- C.S.U.Sibiu 47- 73
C.S.Ş.Târgovişte- C.S.Sevlar Ploieşti 70- 62
C.S.Ş.Târgovişte- Slem Bucureşti 69- 76
-Prof.Ioan Valerian
Campionat Naţional U14 masculin, 9-11 martie 2018 Bucureşti
LPS Oradea – C.S.Ş.Târgovişte 75- 58
ABC Leii Bucureşti – C.S.Ş.Târgovişte 85- 45
CSU Braşov – C.S.Ş.Târgovişte 55- 67
C.S.Ş.Târgovişte – ACS MC BALL Mangalia 61- 51
C.S.Ş.Târgovişte – CS Phoenix LPS Galaţi 70- 56
FOTBAL:
-Prof.Marian Valentin
Campionatul Judeţean Juniori D, 11 martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte-AFC Chindia 2 Târgovişte 2-4(0-1)
Au marcat: Dinu 1g., Bălăceanu 1g.
LUPTE:
–Prof. Cornea Cornel – Filip Georgiana
Campionatul Naţ.Turneu de verificare şi calificare cadeţi, 8-11.03.2018 Zalău
- Ionescu Tania – loc V- 57 kg.
- Minescu Andreea – loc V- 65 kg.
JUDO:
– Prof.Muşa Romel – Gogu Dragoş
Camp.Naţional de Juniori III-Etapă finală, 9-11 martie 2018 Râmnicu-Vâlcea.
- Stănescu Ioana – loc III, categ.32 kg. – medalie bronz
- Vasilache Antonia – loc III, categ.32 kg. -medalie bronz
- Chiţu Xenia – loc III, categ.40 kg. -medalie bronz
- Marin Larisa – loc VII, categ.40 kg.
- Popa Dănuţ – loc VII, categ.42 kg.
Campionatul Naţional Echipe Euroregiuni
- Chiţu Xenia – loc I cu echipa -Euroregiuni 3 Sud Muntenia
- Popa Dănuţ – loc III.
Program 12-18 MARTIE 2018
ATLETISM:
– Prof.Pătrăşcan Cornel-Prodan Mihai-Bădiceanu Marius
Campionat Naţional Juniori III finală-17-18 martie 2018 Bacău
BASCHET:
– Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U18 masculin, fază semifinală, 17 martie 2018 Sibiu
C.S.U.Sibiu- C.S.Ş.Târgovişte
– Prof.Tănase Cătălin
Campionat Naţional U18 feminin, fază semifinală, 17 martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte- ACS Vendor Odorheiul-Secuiesc
HANDBAL:
– Prof.Apostol Adrian
Campionatul Naţional Juniori III, 12 martie 2018 Râmnicu-Vâlcea
Chimia Râmnicu-Vâlcea- C.S.Ş.Târgovişte
Campionatul Naţional Juniori III, 18 martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte- C.S.Ş.Râmnicu-Vâlcea
FOTBAL:
– Prof.Croitoru Nicolae
Campionatul Liga Elitelor U19, 17 martie 2018 Bucureşti
F.C.Dinamo Bucureşti-C.S.Ş Târgovişte
-Prof.Toboşaru Cosmin
Campionatul Naţional U17, 17 martie 2018 Râmnicu-Vâlcea
CS Hidro Râmnicu-Vâlcea- C.S.Ş.Târgovişte
-Prof.Marian Valentin
Campionatul Judeţean Juniori D, 18 martie 2018 Titu
ACS Urban Titu -C.S.Ş.Târgovişte
VOLEI:
– Prof.Atanasiu Ion
Campionat Naţional Speranţe-Turneul V, 17-18 martie 2018 Bucureşti
Leave a Reply