May 27, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezulatate 7-13 MAI 2018

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae, Pătrăşcan Cornel, Prodan Mihai, Bădiceanu Marius

Campionatul Naţional Juniori II, Etapa I, 12-13 mai 2018 Bucureşti

  • Ionaş Ivona                                      – loc IV-  2.000 m.obstacole         – prof.Guţoiu Nicolae
  • Stancu Ionuţ                     – loc III –  1.500 m.                                                         ,,
  • Popa Cristina                    – loc VI-      400 m.                                                         ,,            
  • Şerban Gabriel                 – loc VI-   1.500 m.                                                        ,,  
  • Şerban Gabriel                 – loc V  – 3.000 m.                                                                         ,,                 
  • Mocanu Constantin        – loc IX-  1500 m.                                                                          ,,
  • Iancu Rebeca                    – loc VI- 3.000 m.                                           – prof.Bădiceanu Marius                               
  • Chiran Gabriel                  – loc VI- 2.000 m.             obstacole    –  prof.Prodan Mihai              
  • Constantin Loredana      – loc II- suliţă                                    – prof.Pătrăşcan Cornel                               
  • Nicolae Stefania                              – loc II- disc                                                                                    ,,
  • Nicolae Stefania                              – loc V- suliţă                                                                  ,,              

FOTBAL:

               -Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I Fotbal Feminin, 13 mai 2018 Şotânga         

C.S.Ş Târgovişte- Olimpia Cluj-Napoca                                    0-3(0-0)

– Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Judeţean Juniori E, 11 mai 2018 Târgovişte               

C.S.Ş.Târgovişte-ACS Progresul Găeşti                                                   1-4(0-2)

A marcat: Cristea 1g.

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Judeţean Juniori C, 12 mai 2018 Târgovişte                             

C.S.Ş.1 Târgovişte            – CSM Flacăra Moreni                                    3-1(1-1)

Au marcat: Cristea 2g.,Licsandru 1g.

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori C, 12 mai 2018 Târgovişte                             

C.S.Ş.2 Târgovişte-Urban Titu                                                                   3-0(neprezentare)

Campionatul Judeţean Juniori D, 13 mai 2018 Târgovişte                                            

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Progresul Găeşti                                   4-1(2-0)

Au marcat:Dinu 2g., Bălăceanu 1g.,Cristea 1g.

Program 14 – 20 MAI 2018

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae, Pătrăşcan Cornel

Campionatul Naţional (Seniori, Tineret, Juniori I) Etapa I, 19-20 mai 2018 Piteşti

– Prof.Prodan Mihai

Campionatul Naţional Juniori II, alergare montană, selecţie 18-19 mai 2018 Câmpulung-Moldovenesc.

BASCHET:

– Prof. Ioan Valerian

Campionatul Naţional  U14 masculin-Turneul II Semifinal 18-20 mai 2018 Târgovişte

FOTBAL:

               -Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga Tineret Speranţe, 19 mai 2018 Şotânga                       

C.S.Ş Târgovişte-Dunărea Giurgiu

C.S.Ş Târgovişte-Alpan Şotânga

               – Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Judeţean Juniori E, 18 mai 2018 Pucioasa                                

Sportul Pucioasa- C.S.Ş Târgovişte

               -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Judeţean Juniori C, 19 mai 2018 Aninoasa 

FC Aninoasa- C.S.Ş.1 Târgovişte

-Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean Juniori C, 19 mai 2018 Târgovişte

Kinder Târgovişte-C.S.Ş.2 Târgovişte

Campionatul Judeţean Juniori D, 16 mai 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-Fortis Valea-Lungă

Campionatul Judeţean Juniori D, 20 mai 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-Petrolul Târgovişte

JUDO:

               Prof.Muşa Romel                          

Turneul Internaţional ,,Alina Dumitru,,Copii 18-19 mai 2018 Chiajna.

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

UA-109162589-1