Rezultate 26 MARTIE- 1 APRILIE 2018
ATLETISM:
– Prof.Pătrăşcan Cornel +Bădiceanu Marius
Campionat Naţional de Copii Sală, 30-31 martie 2018 Bucureşti
- Antofie Beatrice – loc III- medalie bronz greutate – prof.Pătrăşcan Cornel
- Constantin Elena – loc V-greutate – prof.Pătrăşcan Cornel
- Iosif Bianca – loc XIII- triatlon – prof.Bădiceanu Marius
- Anghel Mihaela – loc XXII- triatlon – prof.Bădiceanu Marius
BASCHET:
– Prof.Tănase Cătălin
Turneu U 20 feminin, 26-29 martie 2018 Oradea
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.S.Ş.Nagy-Moszes Tg.Secuiesc 64-62
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.N.M.Eminescu Oradea 89-40
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- CS Rapid Bucureşti 76-57
– Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U18 masculin, 26 martie 2018, Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte-C.S.S.Târgu-Jiu 53-68
FOTBAL:
– Prof.Croitoru Nicolae
Liga Elitelor U19, 31 martie 2018 Şotânga
C.S.Ş Târgovişte- A.S.C.Juventus Bucureşti 0-1(0-1)
Campionatul Judeţean Juniori E, 30 martie 2018 Valea-Lungă
ACS Fortis Valea-Lungă-C.S.Ş.Târgovişte 1-3
A marcat: Iamandache 3g.
-Prof.Toboşaru Cosmin
Campionatul Naţional U17, 31 martie 2018 Şotânga
C.S.Ş.Târgovişte-C.N.Dinicu Golescu Câmpulung-Muscel 3-4(3-1)
Au marcat: Stoican, Cristea, Radu.
Campionatul Judeţean U15, 31martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.2 Târgovişte- C.S.Ş.1 Târgovişte 0-4(0-0)
Au marcat:Gheorghe 2 g., Prundaru, Licsandru.
-Prof.Marian Valentin
Campionatul Judeţean U15, 31 martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.2 Târgovişte- C.S.Ş.1 Târgovişte 0-4(0-0)
Campionatul Judeţean U13, 1 aprilie 2018 Moreni
C.S.M.Flacăra Moreni- C.S.Ş.Târgovişte 3-0(1-0)
-Prof.Tătăranu Mihăiţă
Liga I Fotbal Feminin, 1 aprilie 2018 Bucureşti
Fair-Play Bucureşti- C.S.Ş Târgovişte 4-3(1-3)
Au marcat:Vasile 2 g.,Şoimu 1g.
HANDBAL:
– Prof.Apostol Adrian
Campionatul Naţional Juniori III, 26 martie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte- LPS Piteşti 38-20(21-10)
Campionatul Naţional Juniori III, 1 aprilie 2018 Râmnicu-Vâlcea
Colegiul Energetic Râmnicu-Vâlcea- C.S.Ş. Târgovişte 17-20(9-11)
– Prof.Constantinescu Octav
Turneul Euroregiune RO 3 Minihandbal feminin
C.S.Ş.Târgovişte- CSO Plopeni 11-36
C.S.Ş.Târgovişte- Astăzi pentru Viitor Plopeni 26-2
C.S.Ş.Târgovişte- Academia Ploieşti 20-24
– Prof.Timpuriu Marian+Oprea Georgian
Turneul Euroregiune RO 3 Minihandbal masculin
C.S.Ş.Târgovişte- CSS Alexandria 24-12
C.S.Ş.Târgovişte- ACS Olimpic Mizil 39-12
C.S.Ş.Târgovişte- CSM Ploieşti 40-12
C.S.Ş.Târgovişte- CS Breaza 31-13
JUDO:
- Muşa Romel
Campionat Naţional Juniori I Finală 29-31 martie 2018 Focşani
- Moga Andrei – loc III medalie de bronz, categ.60 kg.
- Temelie Mihai – loc III medalie de bronz, categ.81 kg.
- Radu Andrei – loc V , categ.100 kg.
Program 02-08 APRILIE 2018
BASCHET:
– Prof.Păun Andreea
Campionat Naţional U16 masculin, Turneu Gr.Val.B, 2 aprilie 2018 Târgovişte
– Prof.Tănase Cătălin
Campionat Naţional U18 feminin, 3 aprilie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- LPS Alba -Iulia
– Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U18 masculin, 4 aprilie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte-B.C.Slem Bucureşti
FOTBAL:
– Prof.Croitoru Nicolae
Liga Elitelor U19, 4 aprilie 2018 Piteşti
ACS Viitorul Argeş Duminică- C.S.Ş Târgovişte
Campionatul Judeţean Juniori E, 4 aprilie Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte- Olimpicii Ulmi
-Prof.Toboşaru Cosmin
Campionatul Naţional U17, 4 aprilie 2018 Şotânga
F.C.M.Târgovişte- C.S.Ş.Târgovişte
-Prof.Marian Valentin
Campionatul Judeţean U13, 3 aprilie 2018 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte – Fortis Valea-Lungă
Campionatul Judeţean U13, 6 aprilie 2018 Târgovişte
Kinder Târgovişte – C.S.Ş.Târgovişte
HANDBAL:
– Prof.Apostol Adrian+Constantinescu Octav
Turneu Euroregiune Juniori IV, 3 -4 aprilie 2018 Plopeni
Leave a Reply