June 19, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 26 FEBRUARIE- 4 MARTIE 2018

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae

Campionat Naţional Juniori II finală-3-4 martie 2018 Bucureşti

  • Şerban Gabriel – loc IV  -3.000 m.
  • Şerban Gabriel – loc VII -1.500 m.
  • Predica Denisa – loc IX- 60 m.                                           
  • Ştafeta 4×2 tururi – loc VII (Predica Denisa ,Pîrneci Alexandra, Iancu Rebeca, Ionaş Ivona).

BASCHET:

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 26 februarie 2018, Braşov

CSU Braşov – C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte                                           42-54

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian

    Campionatul Naţional Juniori III, 4 martie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-HCM Torok Râmnicu-Vâlcea             37-21(22-13)

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

    Campionat Naţional Speranţe-Turneul IV, 3-4   martie 2018  Braşov

C.S.Ş.Târgovişte- CSS 5 Bucureşti                                  2-3(15-25;25-17;26-24;18-25;10-15)

C.S.Ş.Târgovişte- CSS Alexandria                                                         3-0(25-19;25-13;25-9)

C.S.Ş.Târgovişte- ACS Bravol Braşov                                    0-3(23-25;16-25;19-25)

 

LUPTE:

Prof. Cornea Cornel + Filip Georgiana

Campionatul Naţional Juniori-Etapă Zonă calificare, 2- 4 martie 2018 Câmpulung-Muscel

  • Vlăsceanu Diana                – loc I-    76 kg.
  • Cioclea Maria – loc III- categ.50 kg.
  • Coman Antonio – loc II –  97 kg.

 

Program 05-11 MARTIE 2018

 

ATLETISM:

– Prof.Pătrăşcan Cornel-Prodan Mihai-Bădiceanu Marius

   Campionat Naţional Copii( I, II şi III)Zonă, 10-11 martie 2018 Bucureşti

          BASCHET:

– Prof.Tănase Cătălin

   Campionat Naţional U18 feminin, fază semifinală, 9-11 martie 2018, Dej

Prof.Trandafirescu Gabriela

   Campionat Naţional U18 masculin, fază semifinală ,9-11 martie 2018, Ploieşti

-Prof.Ioan Valerian

   Campionat Naţional U14 masculin, 9-11 martie 2018 Bucureşti

HANDBAL:

– Prof.Apostol  Adrian

   Campionatul Naţional Juniori III, 12  martie 2018 Râmnicu-Vâlcea

Chimia Râmnicu-Vâlcea- C.S.Ş.Târgovişte

      FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

    Campionatul Liga Elitelor U19, 11 martie 2018 Bucureşti

FC Dinamo Bucureşti-C.S.Ş Târgovişte

                              -Prof.Toboşaru Cosmin

    Campionatul Naţional U17, 10 martie 2018 Râmnicu-Vâlcea

               CS Hidro Râmnicu-Vâlcea- C.S.Ş.Târgovişte

                              -Prof.Marian Valentin

Campionatul Judeţean U13, 11 martie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-AFC Chindia 2 Târgovişte

LUPTE:

Prof. Cornea Cornel – Filip Georgiana

Campionatul Naţional-Turneu verificare şi calificare cadeţi, 8-11 martie 2018 Zalău

JUDO:

                              Prof.Muşa Romel – Gogu Dragoş               

Campionatul Naţional de Juniori III-Etapă finală, 9-11 martie 2018 Râmnicu-Vâlcea.

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

UA-109162589-1