December 12, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște


Rezultate 05-11 FEBRUARIE 2018

        BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

   Campionat Naţional U18 masculin, 11 februarie 2018 Bucureşti

B.C.Slem Bucureşti – C.S.Ş.Târgovişte                                                     73-70

-Prof.Tănase Cătălin

   Campionat Naţional U18 feminin, 10 februarie 2018 Alba -Iulia

LPS Alba-Iulia    –    C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte                            53-78(17-12;18-17;9-28;9-21)

   Campionat Naţional U 20 feminin, 6-8 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.N.M.Eminescu Oradea               85-30(23-6;20-1;22-7;20-16)

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.S.Ş.Nagy-Mozes Tg.Secuiesc  68-47(17-12;18-19;17-5;16-11)

C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- Rapid Bucureşti                               68-35(11-8;30-6;14-12;13-9)

– Prof.Păun Andreea

    Campionat Naţional U16 masculin, 9-11 februarie 2018 Bucureşti

C.S.Ş.Târgovişte- Steaua Bucureşti                                                          46-49

C.S.Ş.Târgovişte-C.S.U.Ploieşti                                                                 64-65

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.Ş.Timişoara                                                                           66-70

C.S.Ş.Târgovişte- Ştiinţa Bucureşti                                                           65-105

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Târgu-Mureş                                                         67-71

– Prof.Ioan Valerian

    Campionat Naţional U14 masculin, Turneul II, 9-11 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte-ACS MC BALL Mangalia                                63-51(12-9;19-14;15-15;17- 13)

C.S.Ş.Târgovişte- CSU Braşov                                                                   75-44(12-6;24-17;14-8;25-13)

C.S.Ş.Târgovişte- CS Phoenix LPS Galaţi                                  49-40(21-11;15-15;5-8;8-6)

C.S.Ş.Târgovişte- LPS Bihorul Oradea                                                     49-71(13-21;10-19;13-27;13-14)

C.S.Ş.Târgovişte- ABC Leii Bucureşti                                                       50-52(11-11;14-10;10-12;15-19)

 

HANDBAL:

-Prof.Apostol  Adrian

    Campionatul Naţional Juniori III, 11 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.M.Făgăraş                                                              41-34(25-19)

 

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

    Campionat Naţional Cadete- 11 februarie 2018 Buzău

C.S.S.Buzău- C.S.Ş.Târgovişte                                                                   0-3(12-25;13-25;10-25)

              

               JUDO:

               – Prof.Muşa Romel +Gogu Dragoş          

               Campionatul Naţional Şcolar Etapă Zonă 10 februarie 2018 Ploieşti

  • Lăzărescu Claudia – loc II, categ.48 kg.
  • Moga Andrei – loc II, categ.60 kg.
  • Stan Vlăduţ – loc VII, categ.66 kg.
  • Trifan Sorin – eliminat turul II de recalificări categ.55 kg.
  • Şendroiu Darius – eliminat turul II de recalificări categ.73 kg.

Program 12-18 FEBRUARIE 2018

 

ATLETISM:

– Prof.Prodan Mihai+Pătrăşcan Cornel+Bădiceanu Marius

Campionat Naţional de Juniori III, Etapa I-17-18 februarie 2018 Bucureşti

BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin, 18 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- CS Sevlar Ploieşti

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 18 februarie 2018, Târgovişte

CSŞ-CSM Târgovişte – Lapi Dej

LUPTE:

Prof.Filip Georgiana

Memorialul ’’Ilie Marinescu’’ 16- 17 februarie 2018 Craiova

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.