February 17, 2018

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 29 IAN.- 4 FEBR.2018

ATLETISM:

– Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel

Campionat Naţional (Seniori, Tineret) Etapa Finală 3-4 februarie 2018 Bucureşti

  • Predica Denisa – loc VI-  60 m.Tineret                   – Guţoiu Nicolae
  • Stancu Ionuţ – loc VIII-  500 Tineret                 ’’ 
  • Sandu Ionuţ Mălin                   – loc V- greutate Tineret – Prof.Pătrăşcan Cornel
  • Sandu Ionuţ Mălin                   – loc VII- greutate Seniori                            ’’

 

BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin, 3 februarie 2018 Târgu-Jiu

C.S.Ş.Târgu-Jiu – C.S.Ş.Târgovişte                                                            73-51

– Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 4 februarie 2018, Târgovişte

CSŞ-CSM Târgovişte – A.C.S.Champions Bucureşti 81-33(20-7;25-11;17-6;19-9)

 

VOLEI:

Prof.Atanasiu Ion

Campionat Naţional Speranţe Volei- Turneul III, 3-4 februarie 2018 Călăraşi

C.S.Ş.Târgovişte – C.S.Ş.Călăraşi                                                              3- 0(25-18;25-13;25-15)

C.S.Ş.Târgovişte – C.S.Ş.Nr.5 Bucureşti                                    3- 0(25-20;25-23;25-16)

C.S.Ş.Târgovişte – ACS Bravol Braşov                                                      1 -3(19-25;25-14;11-25;17-25)

 

 

Program 05-11 FEBRUARIE 2018

        BASCHET:

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin, 11 februarie 2018 Bucureşti

B.C.Slem  Bucureşti – C.S.Ş.Târgovişte

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, 10 februarie 2018 Alba -Iulia

LPS Alba-Iulia    -C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte

Campionat Naţional U 20 feminin, 6-8 februarie 2018 Târgovişte

6.02.2018 ora 12,00    -C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte-C.N.M.Eminescu Oradea-Sala CSS Tgv.

7.02.2018 ora 12,00    -C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- CSS Tg.Secuiesc

8.02.2018 ora 12,00    -C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- Rapid Bucureşti

– Prof.Păun Andreea

Campionat Naţional U16 masculin, 9-11 februarie 2018 Bucureşti

– Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U14 masculin, Turneul II, 9-11 februarie 2018 Târgovişte

HANDBAL:

-Prof.Apostol  Adrian

Campionatul Naţional Juniori III, 11 februarie 2018 Târgovişte

C.S.Ş.Târgovişte- C.S.M.Făgăraş

VOLEI: Prof.Atanasiu Ion

Campionat Naţional Cadete- 11 februarie 2018 Buzău

C.S.S.Buzău- C.S.Ş.Târgovişte

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

UA-109162589-1