December 15, 2017

Află rezultatele și programul competițiilor sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște

Rezultate 27 NOV.-03 DEC.2017

BASCHET:

-Prof.Păun Andreea

Campionat Naţional U16 masculin, Turneul II, faza de calificare 1-3 decembrie 2017 Bucureşti

CSS 4 Bucureşti- C.S.Ş.Târgovişte                                                                           57-69

C.S.Ş.Târgovişte- LPS CSU Piteşti                                                                            87-58

C.S.Ş.Târgovişte-ACS 4 Sports Bucureşti                                                              95-38

C.S.Ş.Târgovişte-CS Agronomia Bucureşti                                                           40-80

Echipa s-a calificat în faza urmatoare a competiţiei.

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U20 feminin, Turneu 1 27-29 nov.2017 Bucureşti

CSS-CSM Târgovişte-C.N.Mihai Eminescu Oradea                               101-45

CSS-CSM Târgovişte C.S.Ş.Nagy Mozes Fobs Târgu-Secuiesc              69-48

CSS-CSM Târgovişte C.S.Rapid                                                                                                 54-50

 

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Liga Elitelor, 2 decembrie 2017 Şotânga

C.S.Ş.Târgovişte-Concordia Chiajna                                                                                      2-5(1-3)

Au marcat:Iamandache, Godinac.

 

 

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional „U17”, 2 decembrie 2017 Şotânga

               C.S.Ş Târgovişte-CS Mioveni                                                                                                   1-3(1-0)

A marcat: Petre .

 

HANDBAL:

-Prof.Apostol Adrian

Campionatul Naţional Junioare III, Turneul I  29 noiembrie-3 decembrie 2017 Râmnicu-Vâlcea  

CSS Sibiu- CSS Târgovişte                                                                                                                    20- 29(8-15)

               CSM Făgăraş- CSS Târgovişte                                                                                                 31-30(14-16)

CSS Târgovişte- CSM Ploieşti                                                                                                  39-29(21-13)

HCM Torok Râmnicu-Vâlcea- CSS Târgovişte                                                       14-27(9-12)

Program 4-10 DECEMBRIE 2017

               ATLETISM:

-Prof.Guţoiu Nicolae+Bădiceanu Marius

Concurs”Cupa de iarnă”(Seniori,Tineret, Juniori I, II, III), 9-10 dec.2017 Bucureşti

 

BASCHET:

-Prof.Tănase Cătălin

Campionat Naţional U18 feminin, faza semifinală 8-10 dec.2017 Târgovişte

-Prof.Ioan Valerian

Campionat Naţional U14 masculin, faza a II-a de calificare 8-10 dec.2017 Braşov

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin-faza a II-a de calificare, 8-10 decembrie 2017 Târgu-Jiu

                                                       

LUPTE:

                              – Prof.Cornea Cornel +Filip Georgiana                   

               Cupa României de Juniori 8-10 decembrie 2017 Putna

 

               VOLEI:

-Prof.Atanasiu Ion

faza a II-a de calificare 8-10 dec.2017 Braşov

Prof.Trandafirescu Gabriela

Campionat Naţional U18 masculin-faza a II-a de calificare, 8-10 decembrie 2017 Târgu-Jiu

                                                       

LUPTE:

                              – Prof.Cornea Cornel +Filip Georgiana                   

               Cupa României de Juniori 8-10 decembrie 2017 Putna

 VOLEI:

-Prof.Atanasiu Ion

               Campionatul Naţional Cadete, 10 decembrie 2017 Ploieşti

CSM Ploieşti- C.S.Ş Târgovişte

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

UA-109162589-1