August 20, 2018
News Ticker

Află rezultatele și programul sportivilor de la Clubul Sportiv Școlar Târgoviște


REZULTATE 28 August – 3 Septembrie 2017

FOTBAL:

-Prof.Tătăranu Mihăiţă

Liga I Fotbal Feminin,  2 septembrie 2017 Târgu-Mureş

ASA Târgu-Mureş – C.S.Ş.Târgovişte                     1-2(1-1)

Au marcat:Ionescu Florentina 1g., Ionescu Ioana 1g.

          -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional  U19, 2 septembrie 2017 Ploieşti

Petrosport Ploieşti-C.S.Ş Târgovişte                  4-8(0-3)

Au marcat:Iamandache 2g, Petcu 2g., Nuţă 3g., Bălăşoiu 1g.

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 2 septembrie 2017  Ploieşti

Petrosport Ploieşti -C.S.Ş Târgovişte                 11-0(4-0)

          -Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional  U19, 30  august 2017 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte-CS Colţea Braşov            4-2(0-1)

Au marcat:Godinac 2g., Iamandache 1g, Nuţă 1.

          -Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 30 august 2017  Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte CS Colţea Braşov            0-2(0-1)

LUPTE:

-Prof.Cornea Cornel+ Filip Georgiana

Campionatul Naţional de Plajă Cadeţi +Juniori, 1-3 septembrie 2017  Constanţa, Mamaia

Cadeţi:

  • Coman Antonio – loc III medalie de bronz categ.+70 kg.
  • Bîrdeş Adrian – loc V categ.70 kg.

Juniori:

  • Cioclea Maria – loc II medalie argint categ.50 kg.
  • Ionescu Denisa – loc III medalie bronz categ.50 kg.
  • Vlăsceanu Diana – loc III medalie bronz categ.+60 kg.

 

PROGRAM 4-10 Septembrie 2017

FOTBAL:

-Prof.Croitoru Nicolae

Campionatul Naţional  U19, 6 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- CSM Ploieşti

Campionatul Naţional  U19, 9 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- FCM Târgovişte

Campionatul Judetean Juniori E, 8 septembrie 2017 Târgovişte

CS KinderTârgovişte-C.S.Ş Târgovişte

-Prof.Toboşaru Cosmin

Campionatul Naţional U17, 6 septembrie 2017  Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- CSM Ploieşti

Campionatul Naţional  U17, 9 septembrie 2017 Târgovişte

C.S.Ş Târgovişte- FCM Târgovişte

Campionatul Judetean Juniori C, 9 septembrie 2017 Titu

ACS Urban Titu-C.S.Ş 1 Târgovişte

          -Prof.Marian Valentin

Campionatul Judetean Juniori C, 9 septembrie 2017 Târgovişte

AFC Chindia Târgovişte- C.S.Ş 2 Târgovişte

Campionatul Judetean Juniori D, 10 septembrie 2017 Târgovişte

AFC Chindia 2 Târgovişte- C.S.Ş  Târgovişte

 

 

 

Facebook Comments

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.