Program
30 IAN.-05 FEBR. 2017
ATLETISM:
-Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel+Prodan Mihai
Campionat Naţional Juniori II, Etapa I, 4-5 februarie 2017 Bucureşti
BASCHET:
–Prof.Ioan Valerian
Campionat Naţional U16 feminin, 3 februarie 2017 Târgovişte
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte-C.S.S.Reghin
–Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U13 masculin-Turneul I, 3-5 februarie 2017 Târgovişte
Campionat Naţional U16 masculin, 5 februarie 2017 Târgovişte
C.S.Ş.Târgovişte-C.S.S.1 Sighetul-Marmaţiei
-Prof.Tănase Cătălin
Campionat Naţional U18 feminin, 03 februarie 2017 Sfântu-Gheorghe
C.S.Ş.Sfântu-Gheorghe-C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte
Rezultate
23-29 IANUARIE 2017
ATLETISM:
-Prof.Guţoiu Nicolae+Pătrăşcan Cornel
Campionat Naţional( Seniori, Tineret, Juniori I), Etapa I, 28-29 ianuarie 2017 Bucureşti
- Sandu Ionuţ Mălin – loc V-greutate- Prof.Pătrăşcan Cornel
- Matu Florin Marius – loc VII-greutate- Prof.Guţoiu Nicolae
- Stoean Cristian – loc II-3.000 m. Tineret-Prof.Guţoiu Nicolae
- Stoean Cristian – loc IV-3000 m. Senioare- Prof.Guţoiu Nicolae
- Stoean Cristian – loc V-1500 m. Tineret-Prof.Guţoiu Nicolae
- Stoean Cristian – loc VII-1500 m. Seniori- Prof.Guţoiu Nicolae
BASCHET:
–Prof.Ioan Valerian
Campionat Naţional U16 feminin, 25 ianuarie 2017 Ploieşti
C.S.Ş.Ploieşti-CSS-C.S.M.Târgovişte 72-38
–Prof.Trandafirescu Gabriela
Campionat Naţional U16 masculin, 29 ianuarie 2017 Bucureşti
ACS Dan Dacian Bucureşti-C.S.Ş.Târgovişte 29-84
-Prof.Tănase Cătălin
Campionat Naţional U18 feminin, 28 ianuarie 2017 Târgovişte
C.S.Ş.-C.S.M.Târgovişte- C.S.Olimpia Bucureşti 75-35(18-8;20-13;24-4;13-10)
Marcatoare: Capanu 19p.,Ghiţă 18p. ,Tănase 14p.,Vîrjoghe 14p, Serban 4p., Anastasescu 2p., Dumitru 2p., Stan 2p.
VOLEI:
Prof.Atanasiu Ion
Campionatul National Minivolei- Turneul IV 28-29 ianuarie 2017 Piteşti
C.S.Ş.Târgovişte-C.S.Volei Craiova 1-3(20-25;25-14;9-25;15-25)
C.S.Ş.Târgovişte-ACS Extrem Piteşti 3-0(25-5;25-20;25-16)
C.S.Ş.Târgovişte-CS Dacia Mioveni 3-1(25-7;25-14;17-25;25-9)
foto-Cristian Dudea
Leave a Reply